عنوان Five Nights at Freddy’s World این بار به صورت مجانی بازگشت

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳

عنوان Five Nights at Freddy’s World ماه گذشته از روی استیم به خاطر این که چندان خوب نبود برداشته شد. حتی سازنده ی این بازی یعنی اسکات کاتون هم اعتراف کرد که بازخوردهای این بازی اصلا خوب نبود. به طوری که هرکسی که این بازی را خرید صرف نظر از مدت زمانی که آن را بازی کرده بود تقاضای بازگشت پول خود را داشت. اما این بار این عنوان برگشته و آن هم مجانی. با گیمفا همراه باشید.

کاتون همچنین گفته بود که وقتی که دوباره Five Nights at Freddy’s World عرضه شود به صورت کاملا مجانی خواهد بود. این لحظه اکنون رسیده است.

بازی به طور واضحی بهبود یافته و ساختار بازی مقداری تغییر نموده است. کاتون اعلام کرد که‌ آپدیت های جدیدی هم در راه خواهد بود.

عنوان Five Nights at Freddy’s World یک بازی پوکمون مانند و RPG می باشد که شامل شخصیت های سری معروف و محبوب Five Night At Freddies می باشد. یک بازی اشاره و کلیک که آن قدر محبوبیت یافت که منجر به نوشته شدن رمان و حتی ساخته شدن یک فیلم از روی آن شد.

داستان Five Nights at Freddy’s World به این شکل است:

” کنترل شخصیت فِرِدی و بقیه گروه را در یک ماموریت که در جهانی که زیر جهان های دیگر است بگیرید. تیم خود را به سمت اعماق این دنیای دیجیتالی هدایت کنید و منابع و هیولاها را پیدا کنید.”

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید