گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت به دنبال ایجاد “کراس بای” برای پلتفرم های خود می باشد

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۴

عنوان Quantum Break اولین عنوان از بسیاری از عناوینی است که از نسخه ی کراس بای (Crossbuy) ماکروسافت پشتیبانی می کند. کراس بای که یک ویژگی برای دارندگان کنسول های خانگی و یا همراه پلی استیشن بوده به نظر می رسد راه خود را به ماکروسافت پیدا کرده است. با گیمفا همراه باشید.

یکی از اخباری که امروز صبح از عنوان  Quantum Break به گوش می رسید این بود که با پیش خرید این عنوان برای اکس باکس وان یک کپی برای ویندوز ۱۰ هم دریافت خواهید کرد. که البته شما هم با من هم عقیده خواهید بود که این یک خبر بزرگ است ؛ مخصوصا برای یک بازی اختصاصی کنسول و آن هم بازی استدیوی رِمِدی.

با توجه به سخنان فیل اسپنسر رئیس بخش اکس باکس ماکروسافت این شیوه ادامه هم پیدا خواهد کرد. اسپنسر در توییتر توسط یک طرفدار پرسیده شد که آیا این اعلامیه های این چنینی را در آینده دوباره خواهیم داشت یا خیر. که وی این گونه جواب می دهد:

ما این ویژگی را به پلتفرم های خود می آوریم. به عقیده ما این برای خود بازی‌بازها خوب است.

در سال ۲۰۱۶ شاهد عناوینی چون Fable Legends بر رایانه های شخصی و اکس باکس وان خواهیم بود که این بازی  از قابلیت کراس پلی(Cross – Play) پشتیبانی می کند. عنوان  ReCore هم به نظر می رسد برای چنین قابلیتی مناسب باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید