تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی نسخه آزمایشی عنوان Hitman منتشر شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۶

به تازگی تریلر جدیدی از نسخه آزمایشی عنوان Hitman منتشر شده است که در این تریلر، شاهد گیم پلی مرحله آموزشی این عنوان خواهیم بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان بازسازی شده Hitman در کنفرانس E3 2015 معرفی شده و آزمایش بتای این عنوان نیز به تازگی برای کنسول پلی استیشن ۴ آغاز شده است. کاربران رایانه های شخصی نیز می توانند در صورت پیش خرید عنوان Hitman، نسخه آزمایشی این عنوان را در تاریخ ۱۹ فوریه(جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴) تجربه کنند.

به تازگی، یکی از کاربران شبکه های اجتماعی که به نسخه آزمایشی بتای عنوان Hitman دسترسی داشته است، تریلر جدیدی از نسخه آزمایشی این عنوان منتشر کرده که در این تریلر، شاهد گیم پلی مرحله آموزشی عنوان Hitman خواهیم بود. گرافیک بازی بسیار خوب به نظر می رسد اما نکته جالب این جا است که شما برای انجام این ماموریت راه های بسیاری پیش رو داشته و می توانید از ابزارهای متفاوتی استفاده کنید. اگر به نسخه آزمایشی عنوان Hitman دسترسی ندارید، مشاهده این تریلر را به شما پیشنهاد می کنم.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Hitman به صورت اپیزودیک و در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۶(جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید