تاریخ انتشار بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 برای کنسول اکس باکس وان مشخص شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸

بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 هفته گذشته به صورت انحصاری(انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد. حال به تازگی، خبر ها حاکی از این است که بسته الحاقی Awakening، در ماه مارس برای کنسول  اکس باکس وان نیز در دسترس خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening هفته گذشته برای گنسول پلی استیشن 4 منتشر شد. همان طور که می دانید، در جریان کنفرانس E3 2015 اکتیویژن، ناشر عنوان Call of Duty: Black Ops 3، اعلام کرد که این بسته الحاقی ابتدا به طور انحصاری(انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده و با یک ماه تاخیر نیز برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. حال به تازگی مایکروسافت، سازنده و ناشر بازی های ویدیویی، امروز فروشگاه اکس باکس را به روز رسانی کرده و رسما اعلام کرد که بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 در ماه مارس برای کنسول اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

بسته الحاقی Awakening، حاوی ۴ نقشه به نام های Gauntlet ،Splash ،Rise و Skyjacked برای بخش چند نفره و همچنین یک بخش داستانی برای قسمت زامبی خواهد بود. بخش زامبی Call of Duty: Black Ops 3 در نقشه ای به نام Der Eisendrache(نسخه بازسازی شده Die Rise) جریان داشته و داستان آن دنباله ای بر داستان همین بخش در نقشه The Giant(به زبان آلمانی Die Rise) عنوان Call of Duty: Black Ops ۲ خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که آیا بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3، برای رایانه های شخصی و اکس باکس وان هم زمان منتشر خواهند شد یا خیر. سایت گیم اسپات نیز قصد دارد با شرکت اکتیویژن تماس گرفته و پاسخ به این سوال را جویا شود. به محض دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر، این پست به روز رسانی می شود.

همچنین به تازگی به روز رسان جدیدی برای عنوان Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شده است که این به روز رسان، سلاح، مهمات و آیتم های شخصی سازی جدیدی به بخش چند نفره این عنوان اضافه می کند. این به روز رسان هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید