جدیدترین اطلاعات از آخرین بسته الحاقی Battlefield Hardline منتشر شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۱

الکترونیک آرتز جدیدترین اطلاعات را از آخرین بسته الحاقی عنوان Battlefield Hardline با نام Betrayal منتشر کرد و تا حد زیادی انتظار می رود، اتومبیل ها و سلاح های جدیدی را به بازی اضافه کند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بسته الحاقی Betrayal شامل چهار نقشه پیچیده جدید با نام های Alcatraz ،Cemetery ،Chinatown و Thin Ice می شود. با توجه به تصاویر پایین میتوان حدس زد که  نقشه های Alcatraz و Chinatown منتشر می شوند.

اجزا دیگر این بسته الحاقی شامل 7 اسلحه جدید، دو اتومبیل جدید، ماموریت های جدید و اسلحه افسانه ای Camos می شود.همانطور که در عکس میبینید، در نقشه Chinatown اشاره به آمدن شمشیر در بازی شده است.

همچنین ویژگی جدیدی در این بسته الحاقی وجود دارد که میز اسلحه را به بازی اضافه میکند که به شما این امکان را میدهد که اسلحه اصلی و لباس های خود را قبل از آزمایش کردن در Gun Range شخصی سازی کنید.

چه شما این بسته الحاقی را بخرید یا نخرید ، همه بازیکنان هنگامی که این بسته الحاقی منتشر شود 11 اسلحه جدید در قالب یک آپدیت رایگان دریافت میکنند.علاوه براین Gold Battlepacks تغییر خواهند یافت که در این صورت شما شانسی برای دریافت کد لایسنس یک اسلحه تمام و کمال خواهید داشت.

Betrayal برای منتشر شدن در ماه مارس برنامه ریزی شده است اطلاعات جدیدتر در رابطه با این بسته الحاقی هنگامی که آپدیت رایگان منتشر شود گفته خواهد شد.

عکس های منتشر شده از این بسته الحاقی:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید