4 بازی جدید از اکس باکس 360 برای اکس باکس وان در دسترس قرار گرفت

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰

شرکت مایکروسافت در گذشته قول داده بود که انتشار عناوین بیشتر از کنسول اکس باکس 360 برای اکس باکس وان را از طریق برنامه همخوانی بازی های قدیمی تسریع بخشد و اینطور که به نظر می رسد کاملا به عهد خود عمل کرده است؛ امروز 4 بازی جدید دیگر نیز منتشر شده اند.

بازی های جدید Trials HD ،Sam & Max Byond Time & Space ،Alan Wake’s American Nightmare و Batman هستند و اگر شما قبلا در کنسول اکس باکس 360 خود آنها را خریداری کرده بودید، حال می توانید بدون پرداخت هرگونه مبلغ اضافه ای، آنها را در کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان دانلود و دوباره تجربه کنید.

مایکروسافت به تازگی برنامه های خود را در عرضه عناوین اکس باکس 360 برای اکس باکس وان تغییر داده است بدین صورت که دیگر شرکت نامبرده صبر نمی کند تا تعداد خیلی زیادی از بازی ها آماده شده و سپس عرضه آنها صورت گیرد بلکه هر بازی به محض آماده شدن، ارائه خواهد شد. البته اگر به همین روش باز هم شاهد عرضه چهار باشیم، تغییر چندانی هم در برنامه قبلی صورت نخواهد گرفت با این فرق که عرضه بازی های جدید سریعتر هم صورت می گیرد.

با آمدن چهار بازی اشاره شده در این خبر، تاکنون 134 عنوان از کنسول اکس باکس 360 برای اکس وان ارائه شده است که نشان از سرعت عمل بالا خوب مایکروسافت در این زمینه دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید