Watch Dogs 2 در سال مالی 2017 منتشر می شود

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۰

شرکت یوبی سافت، سازنده و ناشر بازی های ویدیویی، ساعاتی پیش رسما اعلام کرد که عنوان Watch Dogs 2 در ماه آوریل 2017 منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

ساعاتی پیش یوبی سافت، سازنده و ناشر بازی های ویدیویی، در جریان گزارش مالی سه ماهه سوم این شرکت، رسما اعلام کرده است که عنوان تیراندازی سوم شخص جهان آزاد Watch Dogs 2 در پایان سال مالی 2016 این شرکت یعنی تا قبل از پایان ماه آوریل 2017 منتشر خواهد شد. یوبی سافت در جریان این رویداد در رابطه با برنامه های این شرکت برای انتشار عناوین خود در آینده گفت:

 در سال جدید می خواهیم عناوینی با کیفیت به مانند South Park: The Fractured But Whole ،Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands و نسخه بعدی Watch Dogs را عرضه کنیم.

همچنین یوبی سافت اضافه کرد که این شرکت در سال جدید، قصد انتشار یک عنوان AAA با قابلیت پشتیبانی از خدمات دیجیتالی قدرتمند و زنده را دارد که متاسفانه یوبی سافت در این رابطه به جزییات بیشتری اشاره نکرد.

اگر به خاطر داشته باشید، در ماه آوریل 2015 یکی از برنامه نویسان شرکت یوبی سافت که سابقه کار بر روی عنوان Watch Dogs و بسته های الحاقی آن را داشته است، به اشتباه عنوان Watch Dogs 2 را در لیست سوابق کاری خود درج کرده و از آن زمان به بعد شایعات پیرامون این عنوان قوت گرفت.

عنوان Watch Dogs بیش از 9 میلیون نسخه فروش داشته و آقای جاناتان مورین، کارگردان این عنوان نیز در مصاحبه ای عنوان کرده بود که نسخه اول کامل نبود و برای موفقیت در ساخت نسخه بعدی باید به ریسک پذیر بودن ادامه داد.

مطمئنا در روزهای آینده شاهد انتشار اطلاعات و جزییات بیشتری از عنوان Watch Dogs 2 خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید