گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: عنوان Quantum Break رسما برای رایانه های شخصی تایید شد(به روز رسانی شد)

۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸

بالاخره شایعات به حقیقت پیوست و استودیوی رمدی اینترتینمنت، سازنده عنوان Quantom Break امروز رسما اعلام کرد که این عنوان علاوه بر کنسول اکس باکس وان، برای رایانه های شخصی نیز منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان Quantum Break ابتدا قرار بود در سال 2015 عرضه شود اما بنا به دلایلی استودیوی رمدی اینترتینمنت، سازنده این عنوان، انتشار آن را به تعویق انداخت. استودیوی رمدی در روزهای گذشته نیز اعلام کرده بود که این پنجشنبه اخبار جدیدی از عنوان Quantom Break منتشر خواهد کرد و امروز این استودیو رسما اعلام کرد که این عنوان برای رایانه های شخصی نیز منتشر می شود و البته استودیوی رمدی به این نکته اشاره کرد که عنوان Quantum Break به صورت کراس پلتفرم نخواهد بود.

استودیوی رمدی به جزییات بیشتری در رابطه با این که عنوان Quantum Break توسط همین استودیو در دست ساخت بوده و یا استودیوی دیگری وطیفه ساخت آن را به عهده داشته است، اشاره نکرد. ظاهرا مایکروسافت قصد دارد تا پلتفرم های خود را گسترش داده و عناوین انحصاری خود را برای رایانه های شخصی نیز منتشر کند.

استودیوی رمدی همچنین اعلام کرد که نسخه اکس باکس وان عنوان Quantum Break علاوه بر بازی اصلی، شامل عنوان Alan Wake و دو بسته الحاقی الحاقی The Signal و The Writer این عنوان(Alan Wake) نیز خواهد بود. کاربرانی که نسخه اکس باکس وان Quantum Break را از خرده فروشی ها پیش خرید کرده باشند، به صورت رایگان به عنوان Alan Wake’s American Nightmare که در سال 2012 و دو سال بعد از انتشار عنوان Alan Wake عرضه شد، دسترسی خواهند داشت. همچنین در این رویداد ویژه، مایکروسافت، ناشر عنوان Quantum Break، باندل اکس باکس وان ویژه این عنوان را نیز معرفی کرد که این باندل شامل کنسول اکس باکس وان سفید رنگ و با طرفیت 500 گیگابایت، عنوان Quantum Break و همچنین عنوان Alan Wake خواهد بود.

کاربرانی که نسخه رایانه های شخصی عنوان Quantum Break را تا تاریخ 4 آوریل 2016(دوشنبه ۱6 فروردین ۱۳۹۵) پیش خرید کنند، یک نسخه از ویندوز ده را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

به روز رسانی : به تازگی استودیوی رمدی اینترتینمنت، سیستم مورد نیاز عنوان Quantum Break را برای اجرای این عنوان روی تنظیمات گرافیکی Ultra نیز منتشر کرده است که می توانید آن را در تصویر زیر مشاهده کنید:

فروشگاه گیم استاپ نیز اعلام کرده است کاربرانی که عنوان Quantum Break را از این فروشگاه پیش خرید کنند، به عنوان هدیه کدی را دریافت خواهند کرد که به وسیله این کد، عنوان Alan Wake’s American Nightmare بر روی کنسول اکس باکس وان قابل بازی خواهد بود. همچنین فروشگاه گیم استاپ پیشنهاد ویژه دیگری را نیز به کاربران خود ارائه می دهد. در صورت پیش خرید عنوان Quantum Break از فروشگاه گیم استاپ، به نسخه قاب فلزی پرمیوم این عنوان دسترسی خواهید داشت که می توانید طرح قاب فلزی عنوان Quantum Break را در قسمت پایین مشاهده کنید:

به تازگی دو تریلر جدید از عنوان Quantum Break منتشر شده است که شما می توانید تریلرهای مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

تریلر دوم:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

همان طور که می دانید، داستان Quantum Break در طول بازی و سریالی که در کنار آن ساخته می شود روایت شده و بازیگران مطرحی چون شان اشمور و دامینیک مانهن در این عنوان نقش آفرینی می کنند.

تصاویر منتشر شده از عنوان Quantum Break را نیز می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

عنوان Quantum Break در تاریخ 5 آوریل 2016 (سه شنبه 17 فروردین 1395) برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید