تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Attack on Titan منتشر شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷

زمان زیادی تا انتشار عنوان محبوب Attack on Titan باقی نمانده است و به تازگی کویی تکمو، ناشر این عنوان، تریلر جدیدی از گیم پلی اولین مرحله بخش داستانی بازی و کات سین های آن منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

عنوان Attack on Titan یکی دیگر از عناوین ژاپنی است که بر اساس انیمه ای با همین نام ساخته شده و به محبوبیت بسیاری در میان کاربران بازی های ویدیویی ژاپنی دست یافته است.

به تازگی کویی تکمو، ناشر عنوان Attack on Titan، تریلر جدیدی از گیم پلی این عنوان را در وب سایت نیکونیکو(NicoNico) منتشر ساخته است که در این تریلر، شاهد دوازده دقیقه از گیم پلی اولین مرحله بخش داستانی عنوان Attack on Titan بر روی کنسول پلی استیشن 4 و کات سین های آن بعد از مراحل آموزشی بازی هستیم. گفتنی است تریلر مورد نظر به دلیل پخش در وب سایت نیکونیکو، از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

تریلر جدید گیم پلی عنوان Attack on Titan را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Attack on Titan در تاریخ ۱۸ فوریه(سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴) در ژاپن و برای کنسول های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا منتشر خواهد شد ولی تاریخ انتشار دقیق نسخه غربی این عنوان هنوز مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • DK گفت:

   خوب دیگه این شمشیر نیست اگه فصل اول انیمه رو دیدیه باشی یا مانگارو خونده باشی (مانگا دقیقتره) اولای کار که میگن ساختار اون غول ها از سایر موجودات فرق میکنه اگه هر جای از بدن آنهارو ببوری سری ترمیم میشه ولی یه نقطه زعف دانر که پشت گردنه (چون پشت گردنشون فردی که تبدیل به غول شده قرار داره) اون جارو که درست ببور قادر به ترمیمش نیستن علت شکل اجیب شمشیر هم پوست کلفت غول هاست که شمشیر مخصوص واساش ساختن یه فلزی که در زیر زمین شهر وجود داره که خیلی برند هست که نعروف بع تیغ هست Smile

   0
   0