گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: عنوان Titanfall 2 به همراه اسباب بازی های آن در زمستان ۲۰۱۶ عرضه می شوند

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰

در حالی که هنوز تاریخ انتشار عنوان Titanfall 2 مشخص نیست، شرکت اسباب بازی سازی مک فارلین به تازگی اعلام کرده است که این عنوان به همراه اسباب بازی های آن(مانند اکشن فیگور) در زمستان ۲۰۱۶ عرضه می شوند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت مک فارلین، یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید اسباب بازی فعالیت داشته و اسباب بازی های بسیاری را با طرح شخصیت های معروف فیلم های سینمایی و بازی های ویدیویی ساخته است. این شرکت به تازگی در وب سایت خود اعلام کرده است که عنوان Titanfall 2 به همراه اسباب بازی های آن در زمستان امسال(۲۰۱۶) عرضه خواهند شد. تاد مک فارلین، مدیر عامل شرکت مک فارلین، در ارتباط با این موضوع گفته است:

این همخوانی بسیار خوبی است. اسباب بازی های مک فارلین ساخته شده اند تا من بتوانم چنین چیزهای جالبی را بسازم. بدون این که بخواهم توضیح اضافه ای در رابطه با بازی جدید بدهم … باور نمی کنید که ما با آن تا به کجا پیش خواهیم رفت

این موضوع باعث شد تا وب سایت گیم اسپات با شرکت الکترونیک آرتز تماس گرفته و صحت قضیه را جویا شود. شرکت الکترونیک آرتز در پاسخ به این موضوع گفت:

شرکت مک فارلین، اسباب بازی های Titanfall 2 را ساخته و آن را در زمستان امسال(۲۰۱۶) به بازار عرضه می کند. هنوز استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در رابطه با عنوان Titanfall 2 و زمان انتشار آن به ما چیزی اعلام نکرده است.

آخرین خبر ها در رابطه با انتشار عنوان Titanfall 2 حاکی از این است که این عنوان به همراه نسخه جدید عناوین Battlefield و Mass Effect در سال مالی ۲۰۱۷ منتشر خواهند شد. چندی پیش نیز آقای جسی استرن، نویسنده ارشد عنوان Titanfall، در مصاحبه ای اعلام کرد که این عنوان دارای بخش تک نفره و یک سریال تلویزیونی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید