شایعه: WWE 2K16 به زودی برای رایانه های شخصی معرفی می شود

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶

یک وبسایت فعال در زمینه فروش کدهای دیجیتالی محصول جدیدی را در لیست خود قرار داده است که بسیار جالب توجه می باشد: WWE 2K16 برای رایانه های شخصی. به نظر می رسد جدیدترین عنوان در سری بازی های WWE، به زودی برای رایانه ها نیز معرفی خواهد شد.

سایتی که به آن اشاره کردیم CDKeys.com است. این سایت مدعی است که WWE 2K16 در استیم منتشر می شود و در تاریخ 31 مارس (12 فروردین) نیز در سطح جهانی به بازار خواهد آمد. البته تاریخ اعلام شده الزاما دقیق نیست اما با توجه به اینکه رویداد WrestleMania 32 در سوم آوریل برگزار می شود، چنین تاریخی بیراه و غیرممکن هم قلمداد نمی شود.

سایت CDKeys.com حتی پیش فروش WWE 2K16 را هم برای رایانه های شخصی شروع کرده است و قیمت آن 31.80 دلار درج شده که نسبت به 59.99 دلار اصلی قطعا تخفیف خیلی مناسبی قلمداد می شود. هیچ گونه توضیحات اضافه ای در رابطه با نسخه مخصوص رایانه های شخصی ارائه نشده است.

WWE 2K15 پارسال علاوه بر کنسول ها برای رایانه های شخصی نیز هر چند با اختلاف زمانی زیاد منتشر شد. این نسخه دارای تمامی محتویات سیزن پس کنسول ها به صورت رایگان در همان ابتدای کار بود که نظرات تند و منفی را به همراه داشت زیرا کاربران کنسول ها فکر می کردند که ناحقی صورت گرفته است. باید ببینیم آیا 2K Games این حرکت را باز هم اینبار با WWE 2K16 اجرا می کند یا خیر.

CDKeys.com

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید