تماشا کنید: جزییات جدیدی از محتویات الحاقی ماه فوریه عنوان Driveclub منتشر شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷

استودیو اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، با انتشار تیزر کوتاهی رسما از بسته های الحاقی جدید این عنوان رونمایی کرد. محتویات الحاقی جدید عنوان Driveclub در ماه فوریه در دسترس خواهند بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیو اوولوشن، سازنده عنوان Driveclub، ماه گذشته اعلام کرد که در ماه فوریه دو محتوای الحاقی جدید برای این عنوان منتشر خواهد شد. اولین بسته الحاقی، No Limits نام دارد و به وسیله این بسته الحاقی، علاوه بر گسترش(بهبود) بخش Photo Mode و پشتیبانی عنوان Driveclub از سرورهای اختصاصی، تعداد شش تور مسابقه ای، پنج تروفی، لول های جدید برای Club ها و دو اتومبیل جدید به نام های هوندا سیویک(the Honda Civic Type-R) و نیسان اسکای لاین مدل GT-R R34 V-Spec II به بازی افزوده می شوند. بسته الحاقی دوم نیز Suzuki نام دارد که مخصوص علاقه مندان به مسابقات موتور سواری بوده و شش تور مسابقه ای، پنج عدد تروفی و دو عدد موتور مسابقه ای جدید به عنوان Driveclub اضافه می کند.

همچنین امروز به روز رسان جدیدی برای عنوان Driveclub منتشر خواهد شد که این به روز رسان، درجه سختی جدیدی به نام Hardcore برای هدایت اتومبیل ها و شش عدد پیست جدید(اتومبیل رانی و موتورسواری) با نام اسکاتلند-شهر قدیمی(Scotland – Old Town) را به این عنوان می افزاید. اطلاعات و جزییات بیشتر از این به روز رسان را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

استودیو اوولوشن به تازگی تیزر کوتاهی از محتویات الحاقی ماه فوریه منتشر کرده است که می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

تصاویر منتشر شده از این بسته الحاقی را نیز می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

بسته های الحاقی No Limits و Suzuki عنوان Driveclub در تاریخ 23 فوریه(سه‌شنبه 4 اسفند 1394) و با قیمت $3.50(105,098 ریال) در دسترس خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید