تاریخ انتشار اولین قسمت از سری کوچک The Walking Dead با نام Michonne مشخص شد + اولین تصاویر

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸

در حالی که طرفداران سری محبوب The Walking Dead به شدت منتظر فصل سوم این عنوان هستند، سازنده این سری بازی، استودیوی تل تیل گیمز امروز اعلام کرد که زمانی عرضه قسمت اول از فصل کوچک این سری با نام Michonne باقی نمانده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تل تیل تایید کرد اولین قسمت از فصل Michonne، با نام In Too Deep در تاریخ 23 فوریه برروی پلتفرم‌های ویندوز، مک، پلی‌استیشن4، اکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن3 و اکس‌باکس‌360 منتشر خواهد شد. این عنوان برای سیستم‌ عامل‌های آی او اس و اندروید چند روز بعد، در 25 فوریه منتشر خواهد شد. In Too Deep داستان شخصیت محبوب سری، میشون را روایت می‌کند.  او به گروه Pete دار و دسته‌اش می‌پیوندد و با کشتی به نام Companion به سفر می‌پردازند و به دنبال نجات یافتگان هستند. قسمت دوم با نام Give No Shelter در 1 مارس منتشر می‌شود و قسمت سوم نیز در ماه آپریل منتشر خواهد شد. شما می‌توانید در 23 فوریه با پرداخت 15 دلار، سه قسمت فصل Michonne را خریداری کنید (زمانی که منتشر شوند).

در کل، سری کوچک Michonne سعی می‌کند بخشی از پیش داستان شخصیت محبوب میشون را که الهام گرفته از شماره‌های 126 و 139 کامیک‌های The Walking Dead رابرت کرکمن هستند نشان می‌دهد.

سری The Walking Dead استودیوی تل تیل گیمز تا به حال بیش از 50 میلیون قسمت فروخته است.

تصاویری از فصل کوچک Michonne منتشر شده که در زیر مشاهده می‌کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید