اولین بازی Transformers قرار است برای دستگاه‌های موبایل عرضه شود

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۸

هر سال شاهد بازی‌های گوناگونی از سری محبوب تبدیل شوندگان یا Transformers هستیم. سال پیش که پلاتینوم گیمز یکی از بهترین بازی‌های این سری را ساخت و توانست نظر مساعد بازی‌بازان و منتقدان را جلب کند. حال، خبر رسیده که یکی از اولین عناوین این سری قرار است برای دستگاه‌های موبایل منتشر شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

عنوان Transformers: Earth Wars اولین بازی استراتژی هم‌زمان است که بر اساس سری تبدیل شوندگان منتشر شده است. در Transformers: Earth Wars شما می‌توانید کنترل آپتیموس پرایم یا مگاترون را عهده بگیرید و در حزب‌ آتوبات‌ها یا دسیپتیکان‌ها به مبارزه با گروه مقابل بپردازید. همچنین باید با ساخت پل‌هایی، نیروهای خود را سایبرتون هدایت کنید. جولیان فریر، رئیس استودیوی Backflip توضیح می‌دهد:

سری تبدیل شوندگان به مانند هیچ فرانچایز دیگری نیست. داستان این سری نسل در نسل گشته و میلیون‌ها طرفدار پیدا کرده است که نمی‌توانند تا پیوستگی بعدی با Hasbro صبر کنند. ما سری تبدیل شوندگان را به وسیله یکی از محبوب‌ترین سبک‌های بازی‌ها، خلق کردیم.

دیالوگ‌های Earth Wars توسط کامیک‌ نویس حرفه‌ای، سایمون فرمن نوشته شده و از سه گانه Transformers Generations Prime Wars الهام می‌گیرد. صدا پیشه‌های اصلی، یعنی پیتر کالن و فرانک واکر نیز در Transformers: Earth Wars (به‌جای آپتیموس پرایم و مگاترون) ایفای نقش می‌کند.

عنوان Transformers: Earth Wars در بهار امسال به عنوان یک بازی رایگان برای گوشی‌های هوشمند‌ منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید