عنوان Screencheat در 1 مارچ سال 2016 برای پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

عنوان Screencheat، ساخته استودیوی Samurai Punk یک عنوان چند نفره محلی است که شما همیشه برای انتظار می‌کشیدید، بدون آنکه متوجه شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

مکانیک ساده و جالب بازی تقلب صفحه‌ای یا screencheating است. یک حقه قدیمی و مشهور که با نگاه کردن به صفحه بازی‌بازان مختلف، مکان آن‌ها را می‌یابید. این اکشن اول شخص که به صورت تقسیم صفحه است، به بازی‌بازان دیگر اجازه می‌دهد که به صفحه شما دسترسی داشته باشند. بازی‌بازی که بیشترین تعداد کشته را داشته باشد، برنده خواهد شد. عنوان Screencheat در تاریخ 1 مارچ سال جاری برای کنسول‌های اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن4 عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان حدود یک سال است که عرضه شده است. نکته قابل ذکر این است که نسخه‌های کنسولی، همه محتواها و به‌روزرسانی‌های منتشر شده تا به حال را دارا می‌باشند و این شامل هوش مصنوعی‌ها، نقشه‌های جدید، اسلحه‌ها، مادها، تغییر دهنده‌ها، گزینه‌های شخصی سازی گرانول‌ها، پشتیبانی از 8 بازی‌باز و چالش تمرینی تک نفره می‌شود.

همانطور که در بالا اشاره شد، عنوان Screencheat در تاریخ 1 ماه مارچ سال 2016 برای پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید