گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: با جناح The Last Man Battalion در The Division آشنا شوید

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲

پس از اشارات فراوانی که در نسخه بتا عنوان The Division به سومین جناح بازی شاهد بودیم، امروز شرکت یوبی سافت تهیه کننده و سازنده این عنوان تیراندازی MMO با انتشار تریلر جدیدی به طور رسمی سومین جناح بازی را که با نام The Last Man Battalion شناخته می شود، رونمایی کرد. برای مشاهده تریلر و جزئیات بیشتر در رابطه با این جناح بی رحم، با گیمفا همراه باشید.

جناح The Last Man Battalion که از اعضای سابق ارتش تشکیل شده اند، زیر نظر فرمانده خود چارلز بلِس (Charles Bliss)، به کشتار و قتل عام مردم پرداخته و سر سخت‌ترین جناح بازی هستند. طبق اطلاعات منتشر شده، این جناح در مناطقی از بازی که نیاز به سطح بالا دارد حضور داشته و تک تیراندازهای مرگباری نیز در اختیار دارند.
در ادامه شما را به مشاهده تریلر جناح های بازی The Division دعوت می کنیم:
مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 1080p
دانلود با کیفیت 720p
دانلود با کیفیت 360p

در کنار تریلر بالا، ساعاتی پیش یوبی سافت تاریخ شروع بتا آزاد بازی را نیز مشخص کرده و طبق اعلامیه دارندگان کنسول اکس باکس وان از تاریخ 18 تا 21 فبریه (مصادف با 29 بهمن تا 2 اسفند ماه) و دارندگان رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 از تاریخ 19 تا 21 فبریه می توانند نسخه بتا بازی را تجربه کنند.
قابلیت پیش بارگزاری (pre-load) بازی نیز از تاریخ 27 بهمن ماه آغاز شده و می توانید تا زمان آغاز بتا، بازی را دانلود کنید. در صورتی که به دنبال هم تیمی برای نسخه بتا بازی می گردید حتما سری به سرویس The 100 بازی بزنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید