گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان مستقل Night in the Woods در پاییز 2016 منتشر خواهد شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰

تصور دنیای بازی‌های ویدیویی بدون بازی‌های مستقل بسیار سخت است. در واقع این بازی‌های مستقل هستند که به دنیای بازی‌ها روح می‌بخشند و نوآوری به وجود می‌آورند. برخی از این بازی‌های مستقل عناوین به یادماندنی و زیبایی از کار در می‌آیند و برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه می‌شوند. حال، باید منتظر عنوان Night in the Woods بمانیم. یک بازی مستقل ماجرایی که در پاییز سال 2016 منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اطلاعات بدست آمده در مورد عنوان Night in the Woods را از توییت‌های منتشر شده بدست آوردیم. این عنوان ابتدا در سال 2013 معرفی شد و برای جمع‌آوری هزینه‌های ساخت، در کیک‌استارتر قرار گرفت. پس از موفقیت آمیز بودن کمپین کیک‌استارتر (تنها 26 ساعت طول کشید تا هزینه مورد نیاز جمع‌آوری شد)، روند ساخت بازی آغاز شد و حال، در مراحل پایانی به سر می‌برد. عنوان مستقل Night in the Woods برای پتلفرم‌های ویندوز، مک، لینوکس و پلی‌استیشن4 در پاییز 2016 عرضه خواهد شد. در زیر می‌تواند توییت‌های رسمی بازی در توییتر را بخوانید:

شاید به این موضوع فکر کنید که «مگر بیشتر بازی‌های بزرگ در فصل پاییز منتشر نمی‌شود؟ برای گم شدن در این شلوغی نگران نیستیذ؟»

— Night In The Woods (@NightInTheWoods) February 8, 2016

پس ما مواظب یکدیگر هستیم و لحظات خوبمان را به اشتراگ می‌گذاریم و م در سکوت یک تاریخ انتشار در پاییز در نظر گرفتیم.

— Night In The Woods (@NightInTheWoods) February 8, 2016

عنوان Night In The Woods در پاییز پیش رو منتشر خواهد شد.

— Night In The Woods (@NightInTheWoods) February 8, 2016

باید دید این عنوان مستقل ماجرایی چگونه از آب در خواهد آمد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید