اولین اطلاعات و تصاویر از عنوان Dragon Quest Heroes II منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹

اسکوئر انیکس اولین اطلاعات و تصاویر از عنوان Dragon Quest Heroes II: The Twin Kings and the   Prophecy’s End که قرار است در ۲۷ می (۷ خرداد) برای کنسول های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا در ژاپن عرضه شود را منتشر کرد.

این شرکت هم چنین از عرضه اولین پیش نمایش این بازی در ۲۴ فوریه (۵ اسفند) خبر داد. 

اطلاعات درباره این بازی که منتشر شده را می توانید در زیر مطالعه کنید:

پیش گفتار

“در روزی که اژدها خورشید را می بلعد ، دوقلوها به دنیا خواهند آمد و سرزمین برای بار دیگر به جنگ خواهد رفت.”

در این بازی ۷ منطقه وجود دارد که برای مدت طولانی در صلح به سر می بردند. این تعادل روزی درهم می شکند و جنگ شروع می شود. جنگی که از دوران باستان پیشبینی شده بود…

ریزل که در آکادمی ارتش در اورِنکا( Orenka ) درس می خواند و تِرشا که برای ملاقات با ریزل به اورنکا آمده بود درگیر جنگی می شوند که بین زادگاه های آن ها یعنی اورنکا و جایوال ( Gywall) رخ می دهد و دنیا را تحت تاثیر قرار می دهد.

آیا این قهرمانان می توانند از این جنگ بزرگ که هر۷ منطقه را درگیر می کرد جلوگیری کنند؟

آکیرا توری یاما طراح کاراکترها می باشد

رِیزل ( کاراکتر مرد)

یک شوالیه مبتدی و مغرور. یک دانشجوی افسری اهل جایوال که در کشور همسایه یعنی اورنکا مشغول به تحصیل است. فردی احساسی که همیشه با انرژی رو به جلو به سرعت درحال حرکت است. از دوشمشیر برای جنگ استفاده می کند.

تِرِشیا ( کاراکتر زن)

دانشجوی افسری اهل جایوال که دختر عموی ریزل می باشد.

 

سِزارِی (cesare)

یک شاهزاده و فرمانده ی ارتش. این کاراکتر شاهزاده جایوال می باشد که از دوستان دوران بچگی کاراکترهای قبلی است. شخصیت وی قابل ستایش است اما در زمان عصبانیت غیرقابل کنترل می شود.

اورنیز ( orneze)

حکم “خواهر بزرگ “ برای کارکترهای اصلی دارد.یک جنگجو که به پادشاه زِبیون (zebion ) خدمت می کند. مشهور است به زنی با موهای قرمز که از یک تبر بزرگ استفاده می کند. شاداب و قابل اعتماد است.

۱۰۰۰ سال صلح و توازن !

۷ کشور برای ۱۰۰۰ سال در صلح و توازن زندگی می کردند. این ۷ کشور شامل مناطق برفی و بیابانی و غیره می شوند.

زِبیون ( Zebion )

زِبیون کشوری است که بر بقیه کشورهای دنیا حکمرانی می کند . کشوری موفق که از همه مردم دنیا در آن جا یافت می شود.

پادشاه زِبیون هم توسط آکیرا توری یاما طراحی شده است.

کشورهایی که انسان ها و هیولاها زندگی می کردند

اورنکا : این کشور به لنگرگاه سرزنده و کلیسای شیشه ای باستانی خود معروف است. ریزل در این کشور در آکادمی ارتش درس می خواند.

جایوال : کشور زادگاه کاراکترهای اصلی که بیابانی می باشد.  این کشور روابط دوستانه ای با اورنکا دارد اما اتفاقاتی می افتد که آن را برهم می زند. سِزارِی شاهزاده ی این کشور است.

کِرِشیا ( kretia) : این کشور توسط یک خانواده ی جادوگری تاریخی حکم رانی می شد. جادوگران تمام دنیا برای تحصیل جادو در این کشور گرد هم آمده اند.

کشورهایی که هیولاها زندگی می کردند

موریاس ، فِلناک و دارال ۳ کشور مرزی هستند که فقط هیولاها در آن جا زندگی می کنند. هرکدام از این کشورهای توسط یک پادشاه هیولاها حکم رانی می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید