تصاویری با کیفیت ۱۰۸۰p از عنوان Valkyria: Azure Revolution منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶

نسخه آزمایشی عنوان Valkyria: Azure Revolution فردا منتشر می شود و به تازگی یکی از کاربران شبکه های اجتماعی توانسته است زودتر از سایرین به نسخه آزمایشی این عنوان دسترسی داشته و تصاویری از گیم پلی عنوان Valkyria: Azure Revolution را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ منتشر کند.

عنوان Valkyria Chronicles Remastered فردا ۱۰ فوریه(چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴) در کشور ژاپن و به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد و همان طور که می دانید، تمامی نسخه های این عنوان به غیر از نسخه ای که در کشور چین منتشر می شود، حاوی نسخه آزمایشی عنوان Valkyria: Azure Revolution خواهند بود. به تازگی، یکی از کاربران شبکه های اجتماعی به نام letajp توانسته است زودتر از سایر کاربران به نسخه آزمایشی این عنوان دسترسی داشته و تصاویری از گیم پلی عنوان Valkyria: Azure Revolution بر روی کنسول پلی استیشن ۴ منتشر کند که با توجه به تصاویر، عنوان Valkyria: Azure Revolution بسیار زیبا به نظر می رسد. همچنین حجم نسخه آزمایشی این عنوان نیز یک و نیم( ۱٫۵) گیگابایت است. شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نسخه کامل عنوان Valkyria: Azure Revolution در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید