تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار عنوان Dying Light: The Following منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵

تک لند، شرکت لهستانی سازنده عنوان Dying Light، هم زمان با انتشار بسته الحاقی The Following، تریلر هنگام انتشار این بسته الحاقی را نیز منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بسته الحاقی The Following عنوان Dying Light، امروز 9 فوریه(20 بهمن 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده است. این بسته الحاقی در منطقه ای به نام Countryside جریان داشته و به گفته سازندگان، وسعت این نقشه دوبرابر بازی اصلی است. مکان های مختلفی در این نقشه وجود داشته که فرصت های متفاوتی را برای بازیکنان فراهم می کند. همچنین به وسیله این بسته الحاقی بازیکنان می توانند از وسایل نقلیه درون بازی برای رانندگی استفاده کرده و یا در پیست های مخصوص با سایر شخصیت های بازی مسابقه دهند. همچنین همراه با بسته الحاقی The Following، یک به روز رسان جدید و رایگان نیز برای عنوان Dying Light منتشر شده است که این به روز رسان، تغییراتی از جمله درجه سختی جدید Nightmare Mode، سلاح، تجهیزات، رقابت ها و چالش های جدیدی را به بازی اصلی اضافه می کند و بسیاری از کاربران سایت Reddit گزارش داده اند که حجم این به روز رسان در کنسول اکس باکس وان(17 گیگابایت) دو برابر نسخه پلی استیشن 4(8 گیگابایت) است. لازم به ذکر است برای اجرای بسته الحاقی The Following به این به روز رسان و بازی اصلی نیاز خواهید داشت.

تک لند، شرکت لهستانی سازنده عنوان Dying Light، هم زمان با انتشار بسته الحاقی The Following، تریلر هنگام انتشار این بسته الحاقی را نیز منتشر کرده است که در این تریلر شاهد محتوای داستانی و بخش هایی از گیم پلی بسته الحاقی The Following هستیم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید