بحث در کپ‌کام بالا گرفت | آیا Onimusha دوباره احیا می شود؟

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰

بدون تردید بازی بازان کلاسیک با سری اکشن و هیجانی Onimusha در کنسول به یادماندنی پلی استیشن 2 آشنایی لازم را دارند؛ بازی که چند سالی است در خوابی زمستانی به سر می برد اما بالاخره این خواب طولانی پایان میابد و باری دیگر شاهد انتشار نسخه جدید آن خواهیم بود. چندی پیش آقای یوشینوری اونو، سازنده سری بازی Onimusha که در حال حاضر مشغول کار بر روی پنجمین نسخه از بازی محبوب Street Fighter است در طی مصاحبه ای از وجود جلسات متعدد در خصوص احیای دوباره این عنوان توسط جمعی از مدیران کپ‌کام خبر داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

بنا بر مصاحبه اخیر آقای اونو با وب سایت دیلی استار، صحبت های سرنوشت ساز زیادی برای بازی Onimusha صورت گرفته است. وی در این مورد گفت:

من در داخل خود شرکت با افرادی که همراه با من اقدام به ساخت Onimusha کرده بودند، صحبت کرده ام و کاملا توضیح دادم که چگونه می توان دوباره این سری بازی را زنده نمود و به اوج رساند. طرفداران باید توجه داشته باشند که ما نیز محدودیت داریم و در حد توان می توانیم در این خصوص درون شرکت صحبت کنیم.

با این حال Onimusha هنوز نمرده، از یاد نرفته و امید باقی است و شک نداشته باشید که بحث و گفتگو در این مورد در سطوح بالایی قرار دارد.

در ادامه آقای اونو افزود:

ما (شرکت کپ‌کام) متوجه نیاز به به روی کار آوردن برخی از سری بازی های خودمان شده ایم. درسته که در حال حاضر هیچ صحبتی نمی توان در خصوص عناوین قدیمی خود کنیم اما بنده یقین دارم و مطمئنم هستم در آینده اخباری از سری بازی های قدیمی ما به گوش شما خواهد رسید که موجب رضایت شما طرفداران خواهد شد.

شایان به ذکر است بازی Street Fighter 5، آخرین ساخته آقای اونو هفته آینده برای رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید