تماشا کنید: تریلر جدیدی از ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 3 منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰

ماه گذشته، تیم سازنده ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 2 اعلام کرد که این ماد برای عنوان Just Cause ۳ نیز در دست ساخت است. حال به تازگی آن ها تریلر جدیدی از این ماد منتشر کرده اند و به نظر می رسد مراحل ساخت ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause ۳ در این مدت کوتاه پیشرفت های قابل توجهی داشته است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

با وجود ماد بخش چند نفره ای که برای عنوان Just Cause 2 ساخته شد، بسیاری از کاربران بر این تصور بوده اند که سازندگان حتما در نسخه سوم به فکر ساخت بخش چند نفره خواهند بود اما سازندگان آب پاکی را روی دست کاربران ریخته و رسما اعلام کرده اند که عنوان Just Cause 3 فاقد بخش چند نفره خواهد بود. به همین دلیل تیم سازنده ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 2 دست به کار شد و ماه گذشته رسما از ساخت این ماد برای Just Cause 3 خبر داد. حال به تازگی تریلر جدیدی از این  ماد منتشر شده است و با توجه به این تریلر، به نظر می رسد در این مدت کوتاه ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 3T پیشرفت های قابل توجهی داشته و برای کاربرانی که می خواهند از این ماد استفاده کنند، بسیار امیدوار کننده ظاهر شده است.

هنوز تاریخ انتشار این ماد مشخص نیست اما به مانند ماد ساخته شده برای عنوان Just Cause 2، ماد بخش چند نفره Just Cause 3 نیز دارای سرور های اختصاصی است و هنگام انتشار به صورت رایگان از طریق اسیتم در دسترس خواهد بود.

ماه گذشته استودیوی آوالانچ، سازنده عنوان Just Cause 3، اعلام کرد که سه بسته الحاقی جدید با محتوای آسمان، زمین و دریا برای این عنوان منتشر خواهد شد. اولین بسته الحاقی(محتوای آسمان) Sky Fortress نام دارد که ماموریت های جدیدی را به بازی اضافه می کند. کاربرانی که نسخه XL Edition عنوان Just Cause 3 و یا Season Pass این عنوان با نام Season Pass آسمان، زمین و دریا را خریداری کرده باشند، به این بسته های الحاقی دسترسی خواهند داشت. استودیوی آوالانچ در حال حاضر مشغول تست بسته الحاقی  Sky Fortress بوده و به نظر می رسد این بسته الحاقی(محتوای آسمان) به زودی در دسترس خواهد بود.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Just Cause 3 هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید