نمرات عنوان Firewatch منتشر شد: موفقیت نگهبان آتش

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

بالاخره روز موعود فرا رسید و عنوان پر سروصدای Firewatch منتشر شد. طبق معمول وبسایت ها و نشریات معتبر سرتاسر جهان بازی را مورد نقد و بررسی قرار داده و امتیازات این عنوان را مشخص کردند. حال وقت آن رسیده تا بفهمیم هایپ های فراوان بازی واقعیت داشته یا چیزی جز وعده های پوچ نبوده اند. برای مشاهده نمرات بازی با گیمفا همراه باشید.

Firewatch که اولین عنوان استودیو مستقل کامپو سانتو (Campo Santo) محسوب می شود، از همان لحظه رونمایی تا کنون سروصدای زیادی به پا کرده و انتظارات فراوانی از آن می رود. بازی بالاخره فردا منتشر شده و طبق نقد و بررسی های انجام شده، Firewatch حرف های فراوانی برای گفتن دارد.
Firewatch یک عنوان ماجرایی مدرن است که از سبک بازی های استودیو مطرح تِلتیل (Telltale) الگو گرفته و با ایجاد نوآوری هایی در این سبک، شما را در دنیای خود غوطه ور می کند. شخصیت اصلی بازی هانک (Hank) نام داشته و یک نگهبان آتش تازه کار در دهه 80 میلادی است. شخصی که این شغل را برای رهایی از مسئولیت شخصی که برعهده دارد قبول کرده است.
جلوه های بصری برجسته و دیالوگ های روان از دلایل اصلی محبویت بازی میان مردم است.
در پایان شما را به مشاهده نمرات بازی دعوت می کنیم:

میانگین نمرات بازی: 83

امتیاز ۹۳ از ۱۰۰ :IGN

این بازی در میان یکی از بهترین عناوین سبک قصه گوی اول شخص قرار گرفته و به ما یادآوری می کند که روایت داستان در بازی ها به شرط قرار گرفتن در دستان شخص درست، چه کارها که می تواند انجام دهد. این یکی از عناوینی است که هر یک یا دو سال آن را مجددا به خاطر مناظر بسیار زیبا و شخصیت های خاطره انگیز تجربه خواهید کرد. درست مانند یک کتاب خوب.

دیگر نمرات بازی:

God is a Geek – 95
GamesBeat – 95
GameGrin – 90
GamingTrend – 90
Hardcore Gamer – 90
Game Rant – 90
Lazygamer – 85
PC Gamer – 85
Polygon – 85
IGN Spain – 82
3DJuegos – 80
Post Arcade (National Post) – 80
GameTrailers – 80
Destructoid – 80
GameWatcher – 80
Guardian – 80
DarkZero – 70
GameSpot – 70
Power Unlimited – 70
The Daily Dot – 60

Firewatch فردا برای رایانه های شخصی (ویندوز، لینوکس و مک) و کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. همچنین سازندگان بازی اعلام کردند در صورت تقاضای فراوان، بازی برای اکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید