تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار نسخه بتا Hitman منتشر شد| قاتل کچل باز می‌گردد!

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵

نسخه بتا جدیدترین ماجراهای قاتل محبوب بازی های رایانه ای، مامور 47 دوست داشتنی تا چهار روز دیگر آغاز شده و شرکت اسکورانیکس تهیه کننده و ناشر بازی، تریلر هنگام انتشار بازی را منتشر کرد. برای مشاهده و دانلود این تریلر زیبا با گیمفا همراه باشید.

مامور 47 پس از غیبت چهار ساله خود باری دیگر بازگشته و افرادی که ششمین نسخه از فرنچایز Hitman را پیش خرید کرده اند، می توانند به نسخه بتا بازی دسترسی پیدا کنند.
نسخه بتا از تاریخ 12 فبریه (مصادف با جمعه 23 بهمن) برای کنسول پلی استیشن 4 آغاز شده و در تاریخ 19 فبریه (مصادف با جمعه 30 بهمن) به رایانه های شخصی می آید. شما می توانید اولین مرحله بازی را که در مرکز آموزشی سازمان ICA به وقوع می پیوندد تجربه کنید. خبر بد برای دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت اینکه متاسفانه نسخه بتا بازی برای اکس باکس وان منتشر نخواهد شد.
تاریخ انتشار نسخه نهایی بازی مصادف با 11 مارس بوده و از آن جایی که بازی به صورت اپیزودیک منتشر می شود، هر ماه شاهد اضافه شدن محتوای جدید به بازی خواهیم بود. همچنین دارندگان کنسول پلی استیشن 4 از محتوای انحصاری این کنسول نیز بهره مند می شود.
در پایان شما را به مشاهده تریلر هنگام انتشار نسخه بتا Hitman دعوت می کنیم:
مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 1080p
دانلود با کیفیت 720p
دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید