Unsung Story به علت ترک اعضای استودیو تاخیر خورد

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰

عنوان نقش آفرینی تاکتیکی Unsung Story: Tale of the Guardians در حال تجربه مشکلات توسعه فراوانی بوده و اعضای تیم توسعه در حال ترک استودیو هستند. استودیو پلی دِک (Playdek) سازنده بازی، جهت پیشبرد مراحل توسعه بازی از دیگر استودیوها درخواست کمک کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای این پروژه کیک استارتر وجود ندارد.
Unsung Story: Tale of the Guardians ابتدا در طول نمایشگاه توکیو گیم شو 2013 توسط خالق Final Fantasy Tactics و نویسنده عنوان Vagrant، آقای یاسومی ماتسینو معرفی شد.
بازی قرار بود برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، ویتا و 3DS منتشر شود اما کمپین بازی جهت آوردن بازی به کنسول ها با شکست مواجه شد و فعلا به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر می شود.
استودیو در آخرین به روزرسانی صفحه کیک استارتر بازی اعلام کرد:

پس از انتشار آخرین پست وضعیت پیشرفت توسعه بازی، ما متاسفانه چندین تن از اعضای کلیدی تیم توسعه Unsung Story را از دست دادیم، و این موضوع بر پیشرفت مراحل ساخت بازی و همچنین تمرکز محصولات تاثیر داشته است.

پست با جملات زیر ادامه پیدا کرد:

ما در حال حاضر یک تیم داخلی داریم که توانایی کار بر روی یک پروژه را دارد و از نظر توان مالی نیز شرکت بایستی بر روی چندین محصول کوچک کار کرده و آن ها را قبل از انتشار Unsung Story در خرده فروشی ها منتشر کند. در حالی که با تصمیم سختی مواجه هستیم، ما برای سلامتی مالی مداوم شرکت به انجام این کار نیازمند هستیم.
در مورد Unsung Story، ما انتخاب های خارج از کمک تیم توسعه را ارزیابی کرده، و بررسی می کنیم که آیا توان آوردن یک تیم خارجی جهت کمک به پیشبرد توسعه را خواهیم داشت [یا خیر].

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید