تماشا کنید: از اولین باس عنوان Dark Souls 3 رونمایی شد

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۲

به تازگی در جریان رویداد ویژه عنوان Dark Souls 3، از اولین باس این عنوان رونمایی شده و همچنین ویدیو و تصاویر جدیدی نیز از آن منتشر شده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

روز گذشته و در رویداد ویژه عنوان Dark Souls 3، بسیاری از کاربران توانسته اند تا نسخه قابل بازی این عنوان را تجربه کنند. هنوز چند ساعتی از پایان این رویداد ویژه نگذشته بود که اطلاعات و جزییات جدیدی از این عنوان در فضای مجازی منتشر شده است. بسیاری از کاربران نیز موفق به فیلم برداری از گیم پلی عنوان Dark Souls 3 شده و ویدیویی را منتشر کرده اند که در این ویدیو، شاهد مبارزات شخصیت اصلی بازی با باس های مختلف عنوان Dark Souls 3 هستیم.

اولین باس این عنوان Iudex Gundyr نام داشته که فرام سافتور نیز چندی پیش نیز از این باس رونمایی کرده و آن را معرفی کرده بود اما هرگز تصاویری از این باس را به کاربران نمایش نداد. درست زمانی که بازی آغاز شده و شما در نقش شخصیت اصلی بازی در مکانی به نام Untended Graves چشم باز می کنید، Iudex Gundyr منتظر شماست.  هنگامی که با این باس روبرو می شوید، وی پس از کمی صحبت به شما حمله کرده ولی آسیب جدی به شما وارد نمی کند. ظاهرا فقط هدف این باس این است که قدرت های شما را بیازماید و ببیند که آیا برای ورود به دنیای عظیم Dark Souls 3، انجام دادن ماموریت ها و مبارزه با باس های غول پیکر آماده هستید یا خیر. البته نباید این باس را دستکم بگیرید. درست است که وی به مانند بسیاری از باس های عنوان Dark Souls 3، ظاهر زشت و خشمگینی ندارد اما مطمئنا دلتان نمی خواهد با یک چنین باسی در ماموریت های اصلی بازی روبرو شوید.

شما می توانید ویدیوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید. ویدیو و تصاویر زیر به دلیل این که از روی گیم پلی نسخه قابل بازی عنوان Dark Souls 3 ضبط شده است از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Dark Souls 3 در تاریخ 26 مارس 2016(شنبه 7 فروردین 1395) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید