Titanfall 2 دارای کمپین تکنفره و یک نمایش تلویزیونی فرعی خواهد بود

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۹

امروز به لطف مصاحبه وبسایت Forbes با آقای جسی استرن (Jesse Stern)، نویسنده ارشد عنوان تحسین شده Titanfall، اطلاعات فراوانی راجع به دومین نسخه از این بازی منتشر شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشد.

در ابتدا آقای استرن اعلام کرد استودیو Respawn مراحل ساخت و توسعه Titanfall 2 را از اواخر سال 2014 شروع کرده است. اما وی مطمئن نیست که بازی امسال یا در سال آینده منتشر خواهد شد. در رابطه با این صحبت ها، الکترونیک آرتز تایید کرد نسخه دوم بازی در سال مالی 2017 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است سال مالی شرکت از تاریخ 1 آوریل آغاز و 31 مارس 2017 به اتمام می رسد.
همچنین نویسنده بازی گفت بخش چندنفره Titanfall 2 از نسخه اول هم بهتر بوده و همچنین برای چندین پلتفرم منتشر خواهد شد. نسخه اول بازی فقط برای رایانه های شخصی و نسل هفتم و هشتم اکس باکس منتشر شده بود.

آقای استرن در ادامه اظهار داشت بازی بازان تمامی سوالاتی را که در رابطه با داستان بازی داشتند به علت عدم وجود خط داستانی مناسب دریافت نکرده اند:

یکی از کاستی های نسخه اول این بود که ما هیچگونه مکانیزمی برای فهماندن مفاهیم تو که هستی، تو در کجا هستی و اطرافیانت چه کسانی هستند، به بازی بازان نداشتیم.

وی افزود:

ما تمامی پاسخ ها را می دانستیم، اما نمی توانستیم آن ها را ارایه دهیم.

داستان Titanfall 2 بر روی یک «جنگ استعماری بزرگ» تمرکز کرده و به نوعی قصد بازگویی وقایع انقلاب آمریکا و جنگ داخلی این کشور را در فضای آینده و تکنولوژی های فوق پیشرفته دارد:

تصور ما این بود که نسل جدیدی از مهاجران به یک سرزمین جدید رفته و در یک سیاره غیر قابل سکونت ساکن شده اند.

وی افزود:

به جای استفاده از روش سنتی ژانر علمی تخیلی، ما قصد داشتیم بررسی کنیم که عملا در این شرایط چه اتفاقی رخ می دهد، سفینه های فضایی که دارای مکانیزم های حفاری و ساخت و ساز هستند و به تخریب و کار بر روی زمین می پردازند به چه شکلی بوده و هنگامی که آن را تبدیل به ابزار جنگی می کنند چه اتفاقی خواهد افتاد. ارتبط میان پیشرفت فناوری و ناگریزی از درگیری و جنگ و اینکه جنگ در آینده به شکلی خواد بود، موارد الهام بخش ما بودند. در Titanfall 2 شاهد سکانس های بسیاری هستیم که علم با جادو برخود می کند، اما آن را به زمین زده و کثیف نگه می دارد.

همچنین در طول مصاحبه، استرن اعلام کرد که نمایش تلویزیونی فرعی Titanfall نیز توسط کمپانی لایون گِیت (Lionsgate) در حال ساخت است. اطلاعات در رابطه با این نمایش تلویزیونی محدود بوده و به نظر می رسد در روزهای اول ساخت به سر می برد. استرن هشدار داد که ساخت چنین پروژه ای به علت منابع مورد نیاز فراوان بسیار گران است.

شایان به ذکر است، آقای استرن وظیفه نوشتن داستان عناوین معروفی مانند Call of Duty 4: Modern Warfare و Call of Duty: Modern Warfare 2 را در کارنامه دارد. عناوینی که توسط استودیو اینفینیتی وارد ساخته شده اند. اینفینیتی وارد توسط جیسون وست و وینس زامپلا بنیان گذاری شد و پس از دعوای حقوقی با اکتیویژن، بسیاری از افراد تیم استودیو را ترک کرده و استودیو Respawn را تاسیس کردند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید