تماشا کنید: شاهد گیم پلی هیجان انگیز ویرایش اولیه Quantum Break باشید

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱

در طی کنفرانس اخیر استودیو رمدی در پاریس، سازنده عنوان موردانتظار Quantum Break اقدام به نمایش گیم پلی ویرایش اولیه این عنوان انحصاری اکس باکس وان کرده و وضیعت بازی در مراحل توسعه را برای همگان به نمایش گذاشته است. برای مشاهده گیم پلی هیجان انگیز Quantum Break با گیمفا همراه باشید.

توجه داشته باشید بیشتر ویدیو گیم پلی بازی از نسخه اولیه آن در سال 2012 تهیه شده و ترکیبی از ویرایش اولیه بازی و ویرایش نهایی بازی است. لازم به ذکر است ویدیو به درخواست مایکروسافت جهت تصویب رسمی ادامه پروژه تهیه شده است.
در ادامه به مشاهده ویدیو گیم پلی Quantum Break می پردازیم:
مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

بخش کتابخانه که در ویدیو بالا به نمایش گذاشته شده بود به نسخه نهایی Quantum Break راه یافته است، با این حال رمدی اعلام کرد نسخه نهایی آن با نسخه اولیه متفاوت خواهد بود. همچنین در بخشی از ویدیو شاهد نسخه قدیمی مکانیزم لحظه اتصال (junction moments) هستیم.
در طول سخنرانی کارگردان نوآوری بازی آقای سم لیک نیز توضیحات فراوانی را راجع به فرنچایز Quantum Break ارایه داد. این توضیحات از ایده اصلی داستان بازی و نحوه شکل گیری مکانیزم های آن گرفته تا سریال بازی و جلوه های بصری آن را شامل می شود.
Quantum Break در ابتدا قرار بود در سال 2015 منتشر شود. سپس انتشار بازی با تاخیر مواجه شد و قرار است در شانزدهم آوریل به صورت انحصاری برای اکس باکس وان منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید