عنوان Red Dead Redemption هم اکنون بر روی کنسول اکس باکس وان قابل بازی است

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶

چندی پیش به طور غیر رسمی اعلام شده بود که عنوان Red Dead Redemption به لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل اکس باکس وان اضافه شده است. حال این شایعه رنگ جدی تری به خود گرفته و به تازگی سایت Xboxyen اعلام کرده است که عنوان Red Dead Redemption هم اکنون بر روی کنسول اکس باکس وان نیز قابل بازی است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

سایت Xboxyen به تازگی اعلام کرده است که عنوان Red Dead Redemption هم اکنون روی کنسول اکس باکس وان قابل بازی است. البته این موضوع فقط در مورد نسخه دیجیتال این عنوان امکان پذیر است و هنوز کنسول اکس باکس وان از نسخه فیزیکی(دیسک) این عنوان پشتیبانی نمی کند. البته به نظر می رسدپشتیبانی کنسول اکس باکس وان از نسخه فیزیکی عنوان Red Dead Redemption  نیز در آینده ای نزدیک امکان پذیر شود.

همچنین وب سایت venturebeat نیز توانسته است این عنوان را روی کنسول اکس باکس وان اجرا کند. این وب سایت نیز تایید کرده است که تنها نسخه دیجیتالی این عنوان در قسمت Games on Demand شبکه اکس باکس لایو، روی کنسول اکس باکس وان قابل بازی است و حتی این عنوان در لیست بازی های قسمت My Games & Apps رابط کاربری(داشبورد) کنسول اکس باکس وان نیز نمایش داده نمی شود. این وب سایت، ویدیویی را برای کاربران قرار داده است و به آن ها آموزش می دهد که چگونه می توانند عنوان Red Dead Redemption را روی کنسول اکس باکس وان اجرا کنند. البته وب سایت venturebeat به این نکته نیز اشاره کرده که ممکن است این روش برای برخی از کاربران عمل نکرده و تمامی کاربران قادر به اجرای این عنوان روی کنسول اکس باکس وان نباشند. شما می توانید ویدیوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

به تازگی یکی از کاربران اکس باکس وان به نام Rocko Howard، تصاویری از لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل اکس باکس وان منتشر کرده است که در میان آن ها علاوه بر عنوان Red Dead Redemption، عناوین Left 4 Dead ،Castlevania: Symphony of the Night ،Halo Wars و Tekken Tag Tournament 2 نیز به چشم می خورند و به نظر می رسد که این عناوین نیز به زودی بر روی کنسول اکس باکس وان قابل بازی خواهند بود. وی همچنین توانسته است عنوان Tekken Tag Tournament 2 را نیز روی کنسول اکس باکس وان اجرا کند. این کاربر برای اثبات این موضوع، ویدیوی آن را در سایت یوتیوب منتشر کرده است که شما می توانید ویدیوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید