اسکوئر انیکس در مورد پتانسیل عرضه Adventures of Mana برای پلی‌استیشن‌ویتا می‌گوید

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

در یک پست جدید در بلاگ Adventures of Mana، سازنده این عنوان، اسکوئر انیکس، در مورد احتمال عرضه این عنوان برای کنسول دستی پلی‌استیشن‌ویتا خبر می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

این پست در اصل برای عرضه عنوان Adventures of Mana برروی سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس در غرب ساخته شده بود اما در پی سوالات بازی‌بازان در مورد نسخه ویتا، سازندگان اینگونه نوشتند:

ما درخواست‌های زیادی برای عرضه عنوان Adventures of Mana برای کنسول پلی‌استیشن‌ویتا داشته ایم و من این موضوع را به گوش تیم سازنده رساندم و حال، آن‌ها پیامی خطاب به شما دارند:

از شما به خاطر همه نظر‌هایی که در مورد نسخه پلی‌استیشن‌ویتا عنوان Adventures of Mana دادید تشکر می‌کنیم. ما بازخوردها را بررسی کردیم و به خاطر شور و اشتیاق شما به عرضه نسخه‌پلی‌استیشن‌ویتا این عنوان در غرب امیدواریم. ما نمی‌توانیم به شما تضمینی بدهیم اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم. اگر اتفاقی رخ دهد ما شما را مطلع خواهیم کرد و ممنون به خاطر پشتیبانی شما.

به نظر عرضه Adventures of Mana برای پلی‌استیشن‌ویتا در غرب تضمین شده نیست اما این که اسکوئر انیکس درخواست هواداران را بررسی می‌کند، خود موضوع مهمی است. Adventures of Mana در واقع یک بازسازی از عنوان Final Fantasy Adventure کنسول گیم‌بوی است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید