بروس لی در UFC 2 قابل بازی است

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰

EA Sports به عنوان سازنده بازی UFC در اقدامی جالب، مبارز افسانه ای هنرهای رزمی یعنی بروس لی (Bruce Lee) را در بازی خود تبدیل به یک شخصیت قابل بازی کرد. طبق خبر جدیدی که منتشر شده است، بروس لی در UFC 2 هم حضور خواهد داشت. 

برای دسترسی به شخصیت بروس لی در UFC 2 بازیکنان 3 راه دارند که تمامی آنها هم در سایت EA Sports درج شده است. در ادامه به معرفی این 3 راهکار خواهیم پرداخت:

راه حل اول: اگر اولین بازی UFC را خریداری کرده اید، با خرید UFC 2 از همان روز اول به بروس لی دسترسی خواهید داشت. او در اوزان سبک وزن، سنگین وزن، پر وزن و سبک وزن قبل بازی خواهد بود.

راه حل دوم: این روش قطعا طولانی تر است اما رایگان می باشد بدین صورت که با به اتمام رساندن بخش Career، بروس لی آزاد می شود. وقتی که نام شما در تالار مشاهیر UFC ثبت می شود، از شخصیت بروسلی در مبارزات اوزان سبک وزن، سنگین وزن، پروزن و سبک وزن خود می توانید بهره مند شوید. البته بروس لی تنها مبارزی نیست که از طریق اتمام رساندن بخش Career بدست می آورید بلکه Mike Tyson ،Bas Rutten و Kazushi Sakuraba هم در دسترس قرار خواهند گرفت.

راه حل سوم: در EA Access ثبت نام کنید و بازی اول را دانلود کنید. بعد از اینکار باید شما در سرورهای آنلاین بازی دوم حضور پیدا کنید تا سازندگان متوجه شوند شما بازی اول را خریداری کرده اید و می توانید به بروس لی دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است که راه حل سوم در میان کنسول ها، فقط برای اکس باکس وان قابل پیاده سازی است زیرا کنسول پلی استیشن 4 از این خدمات پشتیبانی ندارد. این راهکار برای رایانه های شخصی هم جوابگو نیست زیر اصلا UFC 2 برای این پلتفرم عرضه نمی شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید