تماشا کنید: اطلاعات وجزییات جدیدی از عنوان Attack on Titan منتشر شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۶

امروز روز بسیار مهمی برای عنوان Attack on Titan بود و آقای هیساشی کوینوما، تهیه کننده عنوان Attack on Titan، علاوه بر بازگشایی جعبه نسخه پلی استیشن 4 این عنوان در وب سایت NicoNico، تریلر های جدیدی از گیم پلی عنوان Attack on Titan را نیز به نمایش گذاشت. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این روزها انیمه های ژاپنی و بازی های ویدیویی که از روی انیمه ها ساخته می شوند، به محبوبیت بسیاری دست یافته اند. یکی از همین عناوین، عنوان Attack on Titan است که از روی انیمه ای با همین نام ساخته شده و در میان طرفداران بازی های ژاپنی به یکی از مورد انتظارترین بازی های سال تبدیل گشته است.

امروز آقای هیساشی کوینوما، تهیه کننده عنوان Attack on Titan، برنامه ویژه ای را برای کاربران تدارک دیده بود. وی برنامه را ابتدا با بازگشایی جعبه نسخه پلی استیشن 4 عنوان Attack on Titan در وب سایت NicoNico آغاز کرده و طی آن از محتویات جعبه این عنوان رونمایی کرد. همچنین در جریان این برنامه، از طرح روی جعبه نسخه پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا عنوان Attack on Titan نیز رونمایی شد. شما می توانید ویدیوی مربوط به بازگشایی جعبه نسخه پلی استیشن 4 عنوان Attack on Titan را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

در قسمت دوم برنامه، آقای هیساشی کوینوما، دو تریلر جدید از گیم پلی عنوان Attack on Titan را به نمایش گذاشت. در تریلر اول، نگاهی کوتاه خواهیم داشت به گیم پلی بخش داستانی( تک نفره) این عنوان روی کنسول پلی استیشن 4. این تریلر بازیکنان را راهنمایی می کند که آن ها می توانند بعد از هر نبرد در کمپ( اردوگاه) با سایر شخصیت ها در تماس باشند، تجهیزات و سلاح های خود را ارتقا دهند و آیتم های جدیدی بسازند.

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش دو تریلر از مبارزات شخصیت های Eren و Mikasa منتشر شده و با سیستم مبارزات آن ها آشنا شده ایم. حال در تریلر اول نیز شاهد قسمتی از مبارزات شخصیت Armin در یکی از ماموریت های کمپ تمرینی هستیم. در انتهای تریلر نیز آقای هیساشی کوینوما به بررسی تنظیمات و گزینه های رابط کاربری درون بازی عنوان Attack on Titan می پردازد.

تریلر دوم نیز مربوط به گیم پلی عنوان Attack on Titan روی کنسول پلی استیشن ویتا است. کویی تکمو، ناشر عنوان Attack on Titan، به دلیل درخواست بسیار بالای کاربران، برای اولین بار به طور زنده در شبکه NicoNico، از گیم پلی این عنوان روی کنسول پلی استیشن ویتا رونمایی کرده است. همچنین آقای هیساشی کوینوما نیز به کاربران اطمینان داد که این عنوان روی کنسول PlayStation Vita TV نیز قابل بازی خواهد بود.

سازندگان بازی های ژاپنی علاقه بسیاری به پوشش زنده ویدیو ها و تریلر های جدید این عناوین روی وب سایت Nico Nico دارند و متاسفانه تریلر هایی که در این وب سایت به طور زنده به نمایش گذاشته می شوند، از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند(رزولوشن پایین و نرخ فریم بد) که این موضوع در مورد تریلر های جدید عنوان Attack on Titan نیز صدق می کند. حتی کویی تکمو نیز سعی در ویرایش و بهبود کیفیت این تریلر ها داشته که به نظر می رسد در این امر ناموفق بوده و متاسفانه تریلرها را با ابعاد نامناسبی در وب سایت خود قرار داده است.

شما می توانید تریلر های مربوطه را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

تریلر دوم:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Attack on Titan در تاریخ 18 فوریه(سه‌شنبه 29 بهمن 1394) در ژاپن برای کنسول های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا منتشر خواهد شد ولی تاریخ انتشار دقیق نسخه غربی این عنوان هنوز مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید