تماشا کنید: مفاهیم رنگ های مختلف در عنوان The Division

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷

اگر آزمایش بتای عنوان The Division را تجربه کرده باشید، حتما در هنگام نبرد متوجه اعداد با رنگ های مختلفی شده اید. هر رنگ در بازی مفهوم خاصی داشته و اگر با مفهوم این رنگ ها در عنوان The Division آشنایی ندارید، پس با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در عنوان The Division و در هنگام نبرد شما باید به چهار رنگ توجه کنید: آبی، سفید، قرمز و نارنجی. هنگامی که می خواهید به دشمنان تیراندازی کنید، در قسمت بالای سر آن ها یک نوار سفید رنگ مشاهده می کنید؛ این نوار سفید رنگ نشان دهنده این است که دشمن مورد نظر شما جلیقه ضد گلوله(زره) به تن دارد. اما هنگامی که به وی شلیک می کنید، اعدادی به رنگ آبی ظاهر می شوند و رنگ آبی نشان دهنده این است که شما به جلیقه ضد گلوله(زره) دشمن آسیب وارد کرده اید.

به محض این که زره دشمن کاملا نابود شد، اعداد سفید رنگ ظاهر شده که این اعداد نشانگر این هستند که گلوله شما به بدن دشمن اصابت کرده است. هنگامی که یک هدف گیری بی نقص داشته و گلوله شما به ناحیه سر دشمن اصابت کند(هدشات)، اعداد سفید جای خود را به اعداد قرمز می دهند. در نهایت اگر شما شلیک مرگ باری داشته باشید، اعداد نارنجی را مشاهده خواهید کرد. شلیک مرگ بار حتی برای دشمنانی که زره به تن دارند نیز کارساز بوده و می تواند آن ها را از پای در آورد.

به تازگی کانال Arekkz در سایت یوتیوب ویدیویی از عنوان The Division منتشر کرده است که تمام توضیحاتی که در قسمت بالا به آن ها اشاره شد را می توانید در این ویدیو مشاهده کنید. همچنین این ویدیو شما را راهنمایی می کند که چگونه سلاح خود را شخصی سازی کرده تا بتوانید به وسیله آن یک شلیک مرگ بار داشته باشید.

دانلود با کیفت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید