پورت Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 برای رایانه های شخصی چندان رضایت بخش نیست

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴

سخت افزار رایانه های شخصی قطعا از کنسول ها منعطف تر هستند و اکثر اوقات قدرت بیشتری را هم در سیستم های گوناگون ارائه می کنند. به همین دلیل بازیکنان پلتفرم نامبرده علاقه زیادی دارند که حداکثر کیفیت را با بازی خود تجربه کنند. چنین موضوعی متاسفانه چندان در بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 قابل اجرا نیست.

شرکت باندای نامکو به دلایلی نامشخص محدودیت هایی را در پورت رایانه های شخصی بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 پیاده سازده کرده و همین مسئله شکایت های فراوانی از سوی کابران را همراه خود داشته است.

خیلی از بازیکنان تمایل داشتند که بازی نامبرده را با نرخ فریم 60 تجربه کنند اما چنین چیزی ممکن نیست زیرا نرخ فریم بر روی 30 قفل است. نه تنها این مورد بلکه کمبودهای فراوان دیگری در بخش تنظیمات، نبود ثبات در نرخ فریم و غیره به چشم می خورند و همه این ها دست به دست هم داده تا نقدهای کاربران چندان راضی کننده نباشند. امتیاز فعلی در استیم 6/10 است؛ امتیازی که خبر از یک محصول کاملا راضی کننده نمی دهد.

باندای نامکو قول داده بود که عملکرد Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 بر روی رایانه های شخصی بهتر باشد اما در عمل ما چیز دیگری را شاهد هستیم. جدیدا از بازی های باندای نامکو برای رایانه های شخصی زیاد شکایت می شود. چند وقت پیش هم Tales of Symphonia درگیر این موضوع بود.

 

0
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید