Undertale ممکن است در آینده برای پلتفرم های نینتندو عرضه شود

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶

بازی فول العاده Undertale در حال حاضر برای رایانه های شخصی در دسترس است. این عنوان نقش آفرینی که از طراحی مشابه بازی های خیلی قدیمی بهره می برد، ممکن است در آینده به پلتفرم های شرکت نینتندو نیز بیاید. آقای توبی فاکس به عنوان خالق Undertale در سایت توئیتر اعلام کرده اند که صحبت هایی با نینتندو داشته اند تا بازی نامبرده را برای کنسول های Wii U و 3DS نیز عرضه کنند.

آقای فاکس می گویند که نینتندو خیلی وقت پیش به سراغ ایشان آمده بوده است تا درخواست ساخت پورت کنسول های این شرکت را کنند. با این حال جواب ایشان چنین بوده است:

بازی سازی (Game Maker) که من استفاده می کنم هیچ گونه خروجی برای پلتفرم های نینتندو ندارد. اکثر اوقات می بایست کلی بازی را از اول برنامه نویسی کرد.

البته آقای فاکس در ادامه می گویند:

من خیلی میزان دقت و باگ برایم مهم است. به نقطه ای رسدم که با خود گفتم شاید امتحانی کنم تا ببینیم چه می شود. این صحبت ها هیچ گونه معرفی یا قول نیستند.

کاملا واضح است که این توضیحات تاییده صد در صدی نیستند با این حال احتمالش زیاد است که Undertale به کنسول های  Wii U و 3DS نیز بیاید. اینکه بازی های ویدئویی خیلی خوب در دسترس کاربران بیشتری قرار گیرد همیشه مورد مثبتی است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید