H1Z1: King of the Kill معرفی شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷

پس ار عرضه H1Z1 برای رایانه های شخصی و کنسول پلی استیشن 4، استودیو دی بریک اینبار تصمیم گرفته است که از بازی نامبرده، یک عنوان فرعی را برای پلی استیشن 4 تحت عنوان H1Z1: King of the Kill منتشر کند. 

H1Z1 یک بازی چندنفره آنلاین بود که بازیکنان می بایستی در دنیای آخرالزمانی زامبی محور آن زنده می ماندند. H1Z1: King of the Kill یک عنوان تیراندازی چندنفره فرعی از بازی اصلی قلمداد می شود و در آن بازیکنان با حضور در محیط های مختلف، به انجام مسابقات و کشتن یکدیگر میپردازند.

King of the Kill در اصلی بخشی از H1Z1 بود و استودیو دی بریک مدعی است به دلیل محبوبیت بسیار زیاد این عنوان، تصمیم گرفته تا آن را در قالب یک بازی جداگانه نیز عرضه کند. اکشن این بازی خیلی سریع توصیف شده است و در گیم پلی خود، دارای انواع حالات deathmatch از جمله Battle Royale است.

به صورت خیلی کلی تر بخواهیم توضیحی ارائه کنیم، بازیکنان با حضور در محیط های بزرگ، تا سر حد مرگ به نبرد با دیگر بازیکنان می پردازند.

تاریخ انتشار دقیق هنوز مشخص نیست و صرفا سازندگان بازه زمانی تابستان را مشخص کرده اند. اولین تصاویر H1Z1: King of the Kill را در زیر مشاهده می کنید:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید