اطلاعات و جزییات جدیدی از عنوان Valkyria Chronicles Remastered منتشر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۴

چند روزی بیشتر به زمان انتشار عنوان محبوب Valkyria Chronicles Remastered باقی نمانده و به تازگی اطلاعات و جزییات جدیدی از این عنوان منتشر شده است. اگر از طرفداران این عنوان ژاپنی هستید، پس با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Valkyria Chronicles Remastered یک عنوان نقش آفرینی تاکتیکی است که در سال ۲۰۰۸ به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۳ منتشر شده و به محبوبیت بسیاری در میان کاربران و علاقه مندان به بازی های ویدیویی ژاپنی دست یافت. به همین خاطر شرکت سگا تصمیم گرفت تا نسخه بازسازی شده این عنوان با نام Valkyria Chronicles Remastered را برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز عرضه کند.

به تازگی فروشگاه پلی استیشن از حجم عنوان Valkyria Chronicles Remastered روی کنسول پلی استیشن 4 رونمایی کرده است. به گفته این وب سایت، حجم نسخه پلی استیشن 4 این عنوان 25.6 گیگابایت خواهد بود که در این صورت حجم آن از حجم نسخه رایانه های شخصی(20 گیگابایت) که در سال 2011 منتشر شد، بیشتر است. فروشگاه پلی استیشن، سه تصویر جدید از عنوان Valkyria Chronicles Remastered نیز منتشر کرده است که می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

همچنین روز گذشته تعدادی از کارمندان مجله ژاپنی فامیتسو، 40 دقیقه ابتدایی گیم پلی عنوان Valkyria Chronicles Remastered را در وب سایت NicoNico به طور زنده به نمایش گذاشتند. در این تریلر، شاهد بخش هایی از گیم پلی مرحله اول عنوان Valkyria Chronicles Remastered هستیم که البته این ویدیو به دلیل این که در وب سایت NicoNico پخش شده است، از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و در بخش هایی از تریلر مشکل قطعی صدا وجود دارد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Valkyria Chronicles Remastered در تاریخ ۱۰ فوریه(چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴) در کشور ژاپن و در بهار ۲۰۱۶ نیز برای اروپا و آمریکای شمالی و به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. گفتنی است تمامی نسخه های این عنوان به غیر از نسخه ای که در کشور چین منتشر می شود، حاوی نسخه آزمایشی عنوان Valkyria: Azure Revolution نیز خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید