ویدئو: مقایسه اندازه نقشه سه بازی GTA V ،Fallout 4 و The Division

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۷

نقشه بازی The Division چقدر وسیع است؟ چیزی که مسلم است این می باشد که نقشه عنوان نامبرده بزرگترین نیویورک در بازی های ویدئویی نیست. اما اگر بخواهیم نقشه آن را با دو بازی بزرگ Fallout 4 و Grand Theft Auto V مقایسه کنیم، نتیجه به چه صورت خواهد بود؟ آماده باشید تا یک مقایسه خیلی جالب را تماشا کنید.

نقشه بازی The Division با اینکه دقیقا در مقیاس 1-1 نیست اما باز هم بزرگ و وسیع است. طول آن 1.7 مایل (2.8 کیلومتر) است و اگر آن را با مناطق شهری شهر لوس سانتوس GTA V مقایسه کنیم، می توان دریافت که مقدار کمی کوچکتر است. نقشه GTA V عملا نیویورک ارائه شده توسط The Division را می بلعد.

البته نکته جالب توجه اینجاست که نقشه The Division شلوغ تر است. طبق توضیحاتی که ارائه می شود، نقشه GTA V برای رانندگی با خودروهای موجود مناسب است اما The Division از آنجایی که هیچ گونه خودرویی ندارد، تعاملات بازیکن با محیط و جزئیات آن بیشتر است.

حال عنوان تیراندازی جهان باز شرکت یوبی سافت، در برابر جدیدترین ساخته بتسدا یعنی Fallout 4 چگونه عمل می کند؟ نتیجه قطعا تعجب برانگیز خواهد بود و شاید شما بخواهید که نظرتان را در رابطه با اندازه نقشه Fallout 4 عوض کنید. ویدئو زیر را تماشا کنید تا تمامی این توضیحات را در عمل شاهد باشید.

این ویدئو همانطور که گفته می شود قرار نیست با قاطعیت بگوید که کدام نقشه نسبت به دیگری برتری دارد اما وقتی از اندازه نقشه The Division شکایت می شود یا Fallout 4 شدیدا ستایش می شود، دیدن این نتیجه ها جالب هستند.

The Division در ماه مارس برای کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان به همراه رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید