به‌روزرسان 2.0 عنوان Rainbow Six Siege بجای رفع مشکلات، مشکلات جدیدی ایجاد می‌کند!

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱

به نظر می‌رسد جدیدترین به‌روزرسان عنوان تیراندازی تاکتیکی Rainbow Six Siege بجای رفع مشکلات و باگ های بازی، چندین باگ خطرناک و مشکل آفرین به این عنوان اضافه کرده است! برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این هفته شاهد انتشار به‌روزرسان 2.0 عنوان Rainbow Six Siege برای تمامی پلتفرم ها بودیم و به نظر می‌رسد این به‌روزرسان چندین مشکل بزرگ را نیز همراه خود به بازی آورده است. این به‌روزرسان سه مشکل بسیار بزرگ را به بازی اضافه کرده که قبلا وجود نداشته اند.
با نگاهی کوتاه به sub-Reddit بازی می‌توان صفحه ای پر از کامنت های طرفداران ناراضی را پیدا کرد که برخی از آنان دست به کار شده و با گزارش باگ های جدید به توسعه دهنگان جهت رفع سریع تر آن ها کمک می‌کنند.
همچنین تعداد فراوانی تصاویر GIF و ویدیوهای مختلف در یوتیوب نیز منتشر شده که باگ های بازی را به نمایش می‌گذارند.
در ادامه به مشاهده فهرست باگ های اصلی این به‌روزرسان می‌‎پردازیم:

  • حتی پس از چندین بار تعویض سلاح، ضربات چاقو در بازی عمل نمی‌کنند.
  • مدل بازی بازان در حالت T گیر کرده و رقیبان نمی‌توانند جهت صحیح شما را متوجه شوند.
  • تخصیص آسیب وارد شده پس از چندین ضربه ثبت نمی‌شود و گاهی خالی کردن یک خشاب کامل بر دشمنان نیز آن ها را به قتل نمی‌رساند!

با توجه به فهرست باگ ها به نظر می‌رسد وضعیت برای بازی بازان بسیار بد بوده و معلوم نیست هدف یوبی سافت از انتشار این به‌روزرسان ایجاد باگ های جدید بوده یا برطرف کردن مشکلات قدیمی.

همچنین در بازی شاهد باگ ها و مشکلات دیگری نیز هستیم که از زمان انتشار تا کنون برطرف نشده اند. طبق گزارشات موجود، برخی مانند گلیچ نیترو و باگ های تلپورت نیز به شدت افزایش پیدا کرده اند.

یوبی سافت با انتشار پستی طولانی اعلام کرد که از مشکلات به وجود آمده باخبر بوده و از انتشار یک به‌روزرسان جدید در اواسط ماه فبریه خبر داد. با این حال همچنان مشخص نیست که آیا این به‌روزرسان می‌تواند مشکلات فراوانی را که برای بازی ایجاد شده است برطرف کند یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید