تاریخ انتشار Doom اعلام شد – تریلر جدید

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹

حدس و شایعات بالاخره پایان یافته اند و بازی Doom برای هر 3 پلتفرم خود دارای یک تاریخ انتشار دقیق است. علاوه بر این خبر، تریلری جدید نیز از کمپین بازی نامبرده منتشر شده است.

طبق اعلامیه جدید سازندگان بازی Doom، این عنوان یک نسخه کلکسیونر تحت عنوان Premium Collector’s Edition را دریافت خواهد کرد. محتویات این نسخه شامل مجسمه ای 12 اینچی از Revenant (یکی از دشمنان موجود در بازی) است که بر روی یک توربین کند در حال چرخش با LED، مانند نمونه مشابه بازی در تاسیساست UAC مریخ می باشد.

این بسته مسلما یک نسخه از خود بازی را هم دارا می باشد با این فرق که در جلد فلزی قرار گرفته است. قیمت نسخه کلکسیونری که به معرفی آن پرداختیم 119.99 دلار/129.99 یورو است و پیش خرید آن از طریق فروشگاه آمازون آمریکا ممکن می باشد.

با پیش خرید نسخه معمولی یا کلکسیونر، شما به بسته Demon Multiplayer Pack دسترسی پیدا خواهید کرد که شامل ست کامل یک زره شیطانی با 3 طرح متفاوت، 6 رنگ مختلف متالیک و لوگو استودیو id است و شما می توانید آنها را به سلیقه خود بر روی زره موجود در بازی پیاده سازی کنید.

از دیگر مزایای پیش خرید کردن بازی Doom می توان به دریافت 6 ماژول هک اشاره کرد. این ماژون ها یک بار مصرف هستند و می توانید از آنها برای بوست شخصیت خود در بخش چندنفره استفاده کنید.

Doom در 13 مه (مصادف با 24 اردیبهشت) برای کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 به همراه رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. در آخر هم نظر شما را به تصویری از نسخه کلکسیونر به همراه تریلر جدید جلب می کنیم.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

Premium Collector’s Edition

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید