با صداپیشه قهرمان بازی Mafia 3 آشنا شوید

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶

داشتن صداپیشگی خوب، یکی از مواردی است که می تواند در محبوب شدن یک شخصیت بازی ویدئویی تاثیر گذار باشد. فکر می کنید صدا پیشه قهرمان Mafia 3 چه کسی است؟

در Mafia 3 بازیکنان کنترل شخصیت Lincoln Clay را دارند که قهرمان این عنوان محسوب می شود. صداپیشگی این شخصیت توسط مبارز سابق UFC یعنی کایل کینگزبوری صورت گرفته است. این خبر توسط خود آقای کینگزبوری در جدیدترین قسمت از پادکست Joe Rogan اعلام شد.

شاید این مطلب خبری جدیدی برای عده ای نباشد زیرا اگر به یاد داشته باشید، آقای کینگزبوری زمانی که اعلام شد Mafia 3 به عنوان کاور جدید مجله گیم اینفورمر انتخاب شده است، توئیتی را در این باره منتشر کردند. با این حال این سری دیگر همه چیز واضح و مشخص شده است.

Mafia 3 در سال میلادی جاری برای کنسول های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان به همراه رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. فعلا تاریخ انتشار دقیقی برای آن اعلام نشده است اما طبق اعلامیه هایی که برخی فروشگاه ها منتشر کرده اند، به نظر می رسد عنوان نامبرده در ماه آوریل خواهد آمد. داستان این بازی روایتگر زندگی Lincoln Clay است که از جنگ ویتنام برگشته و خودش را در میان یک درگیری سنگین بین گروه های مافیایی می باید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید