تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Battalion 1944 منتشر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱

این روز ها تقریبا تمامی عناوین تیراندازی اول شخص با ابزارها و تکنولوژی های پیشرفته آمیخته شده و کمتر شاهد عناوینی با محتوای نظامی و به خصوص جنگ جهانی هستیم. خوشبختانه هنوز جای امید باقی است و در روز های گذشته استودیوی بولک هد اینتراکتیو از عنوان جدید خود با نام Battalion 1944 رونمایی کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Battalion 1944 عنوان تیراندازی اول شخص چند نفره و با حال و هوای جنگ جهانی دوم است که هم اکنون برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی در دست ساخت بوده و استودیوی بولک هد اینتراکتیو نیز وظیفه ساخت آن را به عهده دارد. هر یک از بازیکنان در یک رقابت چند نفره جذاب وارد یک گردان می شوند، با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت گردان هایی که پیروز شده و امتیاز بالاتری کسب کرده اند، جوایز ارزشمندی از قبیل سلاح، مهمات و ابزارهای مختلفی برای شخصی سازی سلاح ها دریافت می کنند. همچنین با پیش روی در بازی و کسب امتیاز، با توجه به رتبه نبرد(Battle Rank)، بازیکنان در جدول امتیازات جهانی رتبه بندی می شوند.

به تازگی یکی از کاربران یوتیوب با انتشار تریلری از عنوان Battalion 1944 اطلاعات و جزییات جدیدی از گیم پلی این عنوان را به مانند شخصی سازی سلاح ها، چگونگی پیشرفت بازیکنان و رتبه بندی در جدول امتیازات جهانی در اختیار کاربران قرار می دهد.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت720p

دانلود با کیفیت 480p

هم اکنون کمپینی در سایت Kickstarter برای جمع آوری کمک های مالی برای ساخت عنوان Battalion 1944 راه اندازی شده و برای ساخت این عنوان، مبلغ 142,577 دلار نیاز است که تا به حال مبلغ 153,428 دلار جمع آوری شده و هنوز 27 روز تا پایان این کمپین باقی مانده است. گفتنی است عنوان Battalion 1944 احتمالا در ماه مه 2017 برای کنسول های اکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید