تریلر جدیدی از PopoloCrois: A Story of Seasons Fairytale منتشر شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸

به تازگی استودیو XSEED Games اقدام به انتشار تریلری جدید از بازی PopoloCrois: A Story of Seasons Fairytale نموده است. در این تریلر می توان ویژگی های منحصر به فرد بازی را دید که موجب آشنایی بیشتر بازی بازان با محیط و روند اصلی بازی می شود. برای دانلود و یا مشاهده تریلر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

این بازی به بازی باز این اجازه را می دهد که در جهان پهناور PopoloCrois به کاوش بپردازید، تبدیل به یک کشاورز شوید، در نبردهای مختلف شرکت کرده و با استفاده از آموخته های خود با دشمنان مبارزه کنید و به جمع آوری آیتم های گوناگون و فراوان نهفته در گوشه و کنار بازی مشغول شوید.

لازم به ذکر بوده بازی Return to PopoloCrois: A Story of Seasons Fairytale برای کنسول دستی 3DS در نیمه اول سال 2016 عرضه می شود. ساکنین آمریکا شمالی می توانند بازی را به هر دو صورت دیجیتالی و فیزیکی تهیه نمایند؛ در حالی که 3DS داران ساکن اروپا و استرالیا تنها به نسخه دیجیتالی دسترسی خواهند داشت.

استودیو XSEED Games در حال حاضر به صورت رسمی تاریخ انتشاری برای عنوان ذکر شده در نظر نگرفته است اما برخی از فروشگاه ها 1 مارس برابر با 11 اسفند 94 را به عنوان تاریخ انتشار این بازی ثبت نمونده اند.

در زیر می توانید تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید