پیش‌نمایش جدیدی از عناوین اکس باکس‌وان منتشر شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷

مایکروسافت با انتشار پیش‌نمایشی بهترین عناوین سال ۲۰۱۵ خود را نشان می‌دهد و سپس نگاهی به عناوین آینده دارد. پیام پیش‌نمایش نیز این است، «اکس باکس وان تنها کنسولی‌ست که ده بازی پرفروش سال ۲۰۱۵ برروی آن عرضه شده و این تازه آغاز آن است.»

در ادامه می‌توانید پیش‌نمایش منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720P

 

فیل اسپنسر مدیر اکس باکس نیز در حساب رسمی توییتر خود از عناوین انحصاری اکس باکس وان می‌گوید:

در ابتدا بسیاری از طرفداران شخصیت فیل اسپنسر را تحسین کردند. طبق گفته طرفداران اینکه او به سوالات طرفداران پاسخ می‌دهد و برای آن‌ها وقت می‌گذارد کاری است که در صنعت بازی کم پیدا می‌شود و بیشتر کمپانی‌ها چنین توجهی به مشتریان ندارند. اسپنسر در پاسخ به تحسین طرفداران چنین نوشت:

بیشتر کمپانی‌ها تنها رشد صنعت را می‌خواهند. در رابطه بودن با مشتریان کار بسیار صحیحی‌ست.

یکی از عناوین موردانتظار کنسول اکس باکس وان، عنوان کوانتوم بریک است. اسپنسر در رابطه با کوانتوم بریک به یکی از طرفداران چنین پاسخ داد که کوانتوم بریک را به‌صورت کامل تجربه کرده است و از نحوه داستان‌سرایی تیم رمدی لذت برده است.

کوانتوم بریک را در این هفته کامل تجربه کردم. داستان سرایی بازی‌های رمدی حقیقتا عالی است.

Gears of War 4 نیز یکی دیگر بازی‌های انحصاری کنسول اکس باکس وان است که اسپنسر آن را در دو بخش داستانی و چندنفره تجربه کرده است.

بازی را در هر دو بخش داستانی و چندنفره تجربه کردم، البته بیشتر چندنفره. تیم سازنده آماده ارائه یک سورپرایز است.

در آخر اسپنسر به E3 2016 اشاره داشت و پاسخ به سوالات طرفداران در رابطه با E3 2016 چنین گفت که فعلا در رابطه با برنامه‌های مایکروسافت سکوت می‌کند، چراکه او از عامل سورپرایز خوشش میاید!

از حالا پچ پچ‌های E3 را شروع می‌کنید!… من فعلا در رابطه با چیزهای که می‌خواهیم نشان دهیم سکوت می‌کنم چراکه عامل سورپرایز را دوست دارم!

 

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید