جزئیات تازه‌ای در رابطه با سومین جناح بازی The Division منتشر شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶

به نظر میرسد که طرفداران و بازی بازان تیزبین و دقیق جدیدترین عنوان MMO کمپانی یوبی سافت یعنی The Division، سومین جناح بازی را که هنوز به طور رسمی از طرف یوبی سافت تایید نشده است، کشف کردند. برای آشنایی بیشتر با سومین جناح بازی که the Last Man Battalion نام دارد، با گیمفا همراه باشید.

در حال حاضر اطلاعات فراوانی در رابطه با Cleaner ها و Riker ها منتشر شده و در نسخه بتا بازی با آن ها مواجه شده ایم، با این حال در نسخه بتا بازی شاهد اشارات فراوانی به یک جناح سوم در بازی نیز هستیم. این گروه رونمایی نشده که به نظر از اعضای سابق ارتش هستند، بسیار بی رحم بوده و از کشتن هیچ شخصی که بر سر راهشان قرار گیرد دریغ نمی‌کنند.
نام احتمالی فرمانده جناح the Last Man Battalion چارلز بلِس (Charles Bliss) بوده و نام وی گاهی در ابزار صفحه سفر سریع (fast travel) بازی به چشم می‌خورد.
همچنین در برخی از تریلرهای گیم پلی بازی نیز ویژگی‌ های این گروه به نمایش در آمده و به نظر می‌رسد فعالیت این گروه مربوط به محیط ها و بخش های سطح بالای بازی است. برای مثال در یکی از همین ویدیوهای گیم پلی شاهد به قتل رسیدن بازی باز با یک گلوله تک تیر انداز سطح 30 هستیم.
به طور حتم در آینده شاهد انتشار اطلاعات رسمی در رابطه با the Last Man Battalion و اهدافشان خواهیم بود.
The Division در تاریخ 8 مارس سال جاری برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید