توضیحاتی در رابطه با گرافیک نسخه کنسولی Dirt Rally | پلی استیشن 4 کار را راحت تر می کند

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۲

بازی Dirt Rally برای رایانه های شخصی عرضه شده است و فقط نسخه های کنسولی آن باقی مانده. استودیو کدمسترز به عنوان سازنده این عنوان، قصد دارد تا آن را با کیفیت فول اچ دی و نرخ فریم 60 در کنسول ها به اجرا در آورد.

سایت ویدئوگیمر اخیر مصاحبه ای با کدمسترز داشته است و اعضای استودیو طی صحبت های خود، توضیحاتی را در رابطه با وضعیت رسیدن به رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60 ارائه کرده اند. ظاهرا تلاش برای این کار در کنسول شرکت سونی یعنی پلی استیشن 4 راحت تر است.

آقای پاول کلمن به عنوان طراح ارشد بازی Dirt Rally اینطور می گویند:

ما برای دست یابی به نرخ فریم 60 و رزولوشن 1080p در کنسول پلی استیشن 4 بسیار بسیار نزدیک هستیم. هنوز برای اکس باکس وان کمی کار است که باید انجام دهیم. فکر میکنم عادلانه باشد که بگوییم پلی استیشن 4 راحت تر کارها را انجام می دهد.

ایشان در ادامه توضیحات خود خاطر نشان کرده اند که اگر با اکس باکس وان به رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60 به صورت قفل و ثابت نرسند، یک جور سیستم رزولوشن پویا را پیاده سازی خواهند کرد.

من خیلی می خواهم در هر کجای بازی که می شود کیفیت 1080p و نرخ فریم 60 را داشته باشیم.

Dirt Rally در پنجم ماه آوریل (15 فروردین) برای اکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می شود. این عنوان از هفتم دسامبر سال میلادی گذشته برای رایانه های شخصی عرضه شده است و فقط نسخه فیزیکی آن مانده که آن هم در پنجم آوریل خواهد آمد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید