شاهد جدیدترین تصاویر منتشر شده از عنوان Warface باشید

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹

امروز استودیو کرایتک که بیشتر ما آن را با فرنچایز Crysis می‌شناسیم، اطلاعاتی از یک حالت چالش جدید که به صورت همکاری چند نفره (Co-op) انجام می‌شود و تصاویر جدیدی از به‌روزرسان عنوان تیراندازی آنلاین Warface که به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارد، منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر و مشاهده تصاویر بازی با گیمفا همراه شوید.

حالت همکاری چندنفره جدید بازی که با عنوان عملیات لرزاننده زمین (Operation Earth Shaker) شناخته می‌شود، بازی بازان را دعوت به همکاری با یکدیگر جهت پیوستن به نیروهای دیگر و حمله به یکی از پایگاه های دشمن که در آتشفشان کاورنو واقع شده است می‌کند.
در حالی که نیروهای Warface در پایگاه دشمن پیشروی می‌کنند با چالش های جدیدی مانند طوفانی از گلوله های مسلسل های پیشرفته که از یک کارخانه داخل پایگاه محافظت می‌کند، مواجه می‌شوند.
نکته جالب توجه این عملیات وجود 5 مسلسل پیشرفته مختلف است که هر یک دارای استراتژی شکست متفاوتی بوده که فقط با کار گروهی می‌توان آن ها را شکست داد. همچنین در کنار مسلسل های مذکور دیگر نیروهای دشمن نیز در منطقه وجود خواهند داشت. در پایان عملیات نیز بازی بازان با یک غول آخر چالش برانگیز و مرگبار به مبارزه خواهند پرداخت.
در ادامه شما را به مشاهده تصاویر این عملیات دعوت می‌کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید