عنوان The Witness در هفته اول عرضه بیش از 100,000 نسخه فروخته است

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹

پس از یک فرایند ساخت طولانی و عجیب، عنوان مورد انتظار The Witness سرانجام برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن4 عرضه شد و با اینکه تنها یک هفته از عرضه این عنوان می‌گذرد، موفقیت‌های این بازی شروع شده است.

در یک پست جدید در وب‌سایت رسمی بازی، اعلام شده است که عنوان The Witness تا الان (یک هفته از عرضه گذشته است) بیش از 100,000 نسخه فروخته است که مبلغ کل درآمد آن حدود 5 میلیون دلار می‌شود. جاناتان بلو، کارگردان عنوان The Witness، توضیح می‌دهد که آن‌ها نمی‌توانند آمار دقیق فروش برروی هر پلتفرم را به صورت جداگانه اعلام کنند: «زیرا وقتی با یک فروشگاه محبوب و بزرگ قرارداد می‌بندیم، موافقت می‌کنیم که آمار فروش آن‌ها را اعلام نکنیم. هر دوی این پلتفرم‌ها فروش خوبی داشته اند. فروش رایانه‌های شخصی عالی بود و فروش شبکه پلی‌استیشن نیز عالی بود.»

همانطور که بلو در گذشته گفته بود، موفقیت The Witness بسیار بیشتر از عنوان Braid (بازی قبلی جاناتان بلو) خواهد بود. «فروش بیشتر در هفته اول The Witness نسبت به Braid آن را به بازی مهمی تبدیل می‌کند.» اکر بخواهیم قیمت بیشتر  The Witness نسبت به Braid (به ترتییب 39.99 دلار و 14.99 دلار) را دلیل بر فروش بیشتر  The Witness بدانیم، باید طبق گفته بلو، به تعداد نسخه‌های فروخته شده نگاهی بیاندازیم: «با نگاه بر تعداد نسخه‌های فروخته شده در میابیم که هر فروش برروی هر دو پلتفرم، بیش از فروش Braid بوده است.»

با اینکه این یک موفقیت بزر محسوب می‌شود، جاناتان بلو توضیح می‌دهد که این انتهای کار نیست و ما انتظارات بیشتری داریم:« با گذشت زمان، ما باید انتظار موفقیت بیشتر را داشته باشیم که باعث می‌شوند در آینده بازی‌های فوق‌العاده دیگری بسازیم.»

بلو اشاره می‌کند تیم سازنده هم‌اکنون در حال رفع مشکلات و باگ‌های گرافیکی نسخه رایانه‌های شخصی بازی هستند. همچنین بازی هم‌اکنون در دست ساخت برای پلتفرم‌های دیگر از جمله مک، آی او اس و اکس‌باکس‌وان است.

The Witness هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن4 در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید