وایلد کارت: آرزو داشتیم که سونی برنامه دسترسی زودهنگام داشت

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹

خالقین بازی بسیار محبوب ARK: Survival Evolved تمایل دارند تا بازی خود را برای هر پلتفرمی که می توانند عرضه کنند اما در این میان به دلیل نبود برخی امکانات، اینکار مشکل ساز می شود.

استودیو وایلدکارت به عنوان سازنده بازی ARK: Survival Evolved اعلام کرده است که تمایل دارد یک نسخه در حال ساخت و توسعه بازی خود را برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه کند در حالی که سونی برنامه ای برای ارائه عناوین به صورت دسترسی زودهنگام (early access) ندارد. نسخه پلی استیشن 4 بازی نامبرده مدتی می شود که تایید شده است اما کاربران کنسول نسل هشتمی شرکت سونی تقاضا دارند که این عنوان هر چه زودتر عرضه شود.

آقای جس رپژک به عنوان مدیر نوآوری استودیو وایلدکارت اینطور توضی می دهند:

ما برای نسخه پلی استیشن 4 بسیار هیجان زده هستیم. آرزو داشتیم که سونی برنامه دسترسی زودهنگام را داشت زیرا خیلی ها متقاضی آن هستند.

نمیدانم استثنائاتی که برای یک عنوان نسبت به عنوان دیگر قائل می شوند بر چه مبنایی است اما با توجه به وضعیتی که ARK در آن به سر می برد، فعلا برای پلی استیشن 4 عرضه نهایی نمی شود مگر اینکه برنامه ای پیش روی ما قرار گیرد تا این عنوان را منتشر کنیم.

خیلی گفتن این حرف عجیب است اما خوشبختانه بازیکنان سونی می توانند از دسترسی زودهنگام اکس باکس استفاده کنند. با اینکه دو پلتفرم کاملا متفاوت هستند، هر دو کنسول قلمداد می شوند. کنسول ها شباهت های خیلی زیادی دارند و مهم نیست که بر روی کدام پلتفرم بازی می کنید. با این حال بازخوردهایی که در نسخه اکس باکس دریافت می کنیم، برای عرضه ARK در هر پلتفرمی که مد نظر است، بسیار مفید می باشند.

آقای رپژک در ادامه اضافه کرده اند که تیم سازندگان مشغول کار بر روی ارائه سرورهای خصوصی در نسخه اکس باکس وان نیز هستند. از دیگر برنامه های استودیو وایلدکارت هم می توان به پشتیبانی خدمات سرورهای میزبان ثالث اشاره کرد. به عنوان مثال سرورهای میزبان در ویندوز برای اکس باکس وان خدمات دهی خواهند کرد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید