«عملیات یخ سیاه» به همراه دو اپراتور جدید هم اکنون برای Rainbow Six Siege در دسترس است

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲

اولین محتوا از چهار محتوای رایگان Rainbow Six Siege هم اکنون در دسترس است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

اولین محتوای رایگان بازی که با نام عملیات یخ سیاه (Operation Black Ice) شناخته می‌شود همراه با یک نقشه قایق تفریحی و دو اپراتور جدید از کشور کانادا با نام های Frost و Buck و البته رنگ آمیزی جدید برای سلاح ها منتشر خواهد شد:

 

همچنین دوربین تماشاگر (Spectator Camera) نیز برای تمامی پلتفرم ها در بازی های شخصی سازی شده در دسترس خواهد بود.
در کنار ویژگی های ذکر شده، بازی به نسخه 2.0 به‌روزرسانی شده که شامل فهرستی از بهبودها و تعادل خواهد بود، برای مثال مهاجمان امکان انتخاب نقطه spawn منحصر به فرد را داشته و دیگر نیازی به رای گیری جهت انتخاب نقطه spawn نیست. فریادهای خودکار اپراتورها نیز دیگر توسط اعضای تیم دشمن شنیده نمی شود و درجه بازی بازان نیز بهینه سازی شده است.
یوبی سافت باری دیگر تکرار کرد که تمامی المان های گیم پلی بدون هیچ‌گونه پرداخت اضافه ای در دسترس خواهند بود. حالت ها و نقشه ها رایگان بوده و بلافاصله برای همگان در دسترس می‌شود.
اپراتورهای جدید بازی و رنگ آمیزی سلاح ها را میتوان با واحد پول داخل بازی که Renown نام دارد خریداری کرده یا از اعتبار R6 استفاده کرد.
دارندگان Season Pass نیز اپراتورهای JTF 2 را دریافت کرده و افرادی که به Season Pass دسترسی ندارند بایستی با استفاده از Renown یا R6 از تاریخ 9 فبریه (مصادف با 19 بهمن) اپراتورها را خریداری کنند.
Rainbow Six Siege هم اکنون برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید